Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az iponnál télleg sokszor...

Az iponnál télleg sokszor fordul elő hogy hibás, selejtes dolgot küldenek?

Figyelt kérdés
Mer forumokon majdnem mindenki csak azt irta.Hol ram,vga,monitor, összerakott gép hibás meg nem müködnek rendesen.(haverom ramot meg egeret rendel onnan és egyik se volt jó)Meg a garancia is borzalmas pld a vissza küldött rossz termék helyet újra rosszat küldenek.Hogy hagyhatja ezt a fogyasztovédelem?

2014. aug. 28. 20:31
 1/3 papagenou ***** válasza:
alapvetően nem lehet egy oldalt hibáztatni szerintem, nem teszteli az összes alkatrészt. de ugy tudom náluk van összerakás és tesztelés opció a gépeknél. no, ha egy ilyen nem működik, az már gáz.. de egy bontatlan termékről senki nem tudja megmondani, hogy működni fog-e. ez a gyártó hibája s minél több az ilyen, annál lassabb a garancia is, nyílván.
2014. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, egy bontatlan terméknél az életben nem határozod meg hogy melyik a rossz és melyik nem.


Egyszer raktunk össze egyetemen elég drága workstation gépeket, és 1-ből monitor elfüstölt első bekapcsolásnál, pedig nagy márkáról volt szó. Benne van a pakliban hogy rosszat fogsz ki.


A netes hozzászólások meg ugye olyanok, hogy aki elégedett az nem fogja megköszönni, aki meg nem, az 1x le fogja írni hogy micsoda sérelmek érték.


Bár én pcland-ről szoktam rendelni, ismerősnek is bejött, meg nekem sem volt velük soha gondom, egyszer videókártyát garanciáztattam, az is 1 héten belül cserélve lett, ebben persze a gyártó is dícsérendő.

2014. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
inkább a gyártásnál lesz selejt sok termék, nem az áruház a hibás (általában). Én is vettem terméket karcolt volt, nem működött, stb...
2014. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!