Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gyorsabb lenne a gép ha...

Motyesz kérdése:

Gyorsabb lenne a gép ha tennék bele 4 giga ramot?

Figyelt kérdés
Egy Samsung N150 Plus-rol van szó benne egy intel atom inside N550 1.50ghz proci de a videó kártyát nem tudom ha valaki meg írná jó lenne mert nem tudom szerintem 128-as bár nem vagyok benn biztos!!!

2014. aug. 30. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gép egy esetben lenne gyorsabb, magasról kidobva biztosan jó sebességet érne el. Egyébként bármiféle bővítés csak felesleges pénzkidobás. Végtelenül gyengék a netbookok.
2014. aug. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A ramot egy kicsit trükkös elmagyarázni, ha kevés a ram, attól lassulnak bizonyos folyamatok, de hiába veszel rengeteg ramot, az csak egy adott feladatra jó ~ ha nem a kevés ram miatt lassú az adott program, akkor nem érsz vele semmit, ha többet veszel.

Lényeg a lényeg, a játékok továbbra is szarul fognak futni, de egyszerre tudsz több programot is futtatni. Végtelenül leegyszerűsítve.

2014. aug. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
engem nem a játékokra akarom ki használni hanem hogy gyorsabbnak tünjön az asztali programozás vagyis a futás meg a netezés azt ennyi nekem ez elég bőven mert egy kicsit lassu azt ennyi csak hogy lehetne gyorsabb vagy valami!!!!!!!!! :D de a válaszokat hálásan köszönöm :)
2014. aug. 30. 02:52
 4/6 A kérdező kommentje:
-engem +ÉN
2014. aug. 30. 02:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van benne 2 giga, akkor a procid a szűk keresztmetszet!
2014. aug. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és azt nem lehet cserélni??? ugye??? :/
2014. aug. 30. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!