Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz rákeresni...

Miért olyan nehéz rákeresni egy problémára, mielőtt itt kérdezné valaki ugyanazt, amit már millió és egy helyen megkérdeztek, és általában meg is válaszoltak?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy sok ember nem ért hozzá, nem ezzel van a baj, de miért esik annyira nehezetekre megpróbálni először magatoktól megoldani? A kérdésekre általában az első találat kielégítő választ ad, gyorsabban megvan, egyszerűen nem értem, hogy hogy lehettek ENNYIRE lusták.

"Fut majd a gépen az xy játék?" "kihajta a procim a vga t?" "összeraknátok nekem egy gépet?" "50k ból milyen gamer pc t tudok összerakni 28" os monitorral?" "miért nem jó facebookon a <random probléma>?"

Szinte minden kérdésre tökéletesen kielégítő választ lehet találni maximum másfél perc keresés után, miért egyszerűbb ide leírni?


2014. aug. 31. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés jogos vagy lusták vagy unatkozó trollok. Nekem az tetszik mikor 10 en megmondjuk a frankot és vissza magyaráz hogy az nem úgy van mert az egyik haverja azt mondta
2014. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hamarabb megismerték a GK-t mint a Google-t...:)

Szerintem a GYK a kezdőlapjuk...:)

Nem tudják, hogy léteznek tesztek és hivatalos weboldalak ha tudják is akkor értelmezni nem képesek őket. Ebből az a baj, hogy előbb hisznek a pletykáknak és vérpistiknek mint egy hivatalos weboldalnak.

A legbosszantóbb az, amikor itt a GYK-nak a keresőjét sem képesek használni, pedig előttük ugyanazt a kérdést 1000-szer feltették már.

(Emlékszem pár hete volt egy (országos) Facebook /oldal nem elérhető/ probléma. Körülbelül 14 kérdés jött 10 perc alatt egymás után, hogy: nálatok sem jó a Facebook?

Fel sem tűnt nekik hogy ezzel van tele a GYK főoldala, ők is rákérdeztek :))))

2014. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen emberek kérdezzék Simont
2014. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A másik, amikor torrent meghívó csereközvetítőnek vagy társkeresőnek nézik az oldalt.
2014. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 belapus ***** válasza:
Azt hiszem,végső soron ez az otthoni nevelés és az iskolai oktatás egyre alacsonyabb színvonalára vezethető vissza.Ez a politikusoknak sem jön rosszul, mert az ilyen korlátolt elmék nem képesek átlátni még a kevésbé bonyolult összefüggéseket sem.Éppen ezért nem lehet véletlen, hogy 1989 óta egyetlen kormány sem akart - igazán komolyan - ezen változtatni.
2014. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem csak ez a gond, hanem nagyon sokan vannak, akik csak besz@rják (mást nem tudok mondani) ide a kérdéseiket, válaszolunk rá - esetleg kérdezünk, de soha a büdös életben nem térnek ide vissza.
2014. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elmondhatatlan örömmel tölt el, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki így vélekedik ezekről a kérdésekről(a társkereső résszel is egyet kell, hogy értsek sajnos).
2014. aug. 31. 14:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Bezzeg a moderátorok mindig a válaszadókat tiltsák ki de a buta kérdés ki írókat már nem


Példa: Mi a baja a gépemnek ? tegnap még müködött HELP 18L

2014. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!