Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A pendrive-okat néha tényleg...

A pendrive-okat néha tényleg formázni kell ahhoz, hogy hosszú távon használni lehessen őket?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 17:21
 1/2 Masked Magician válasza:

Hát... ez sokmindentől függ.

Nekem volt olyan pendrivem amit ha nem formáztál évene akkor meghalt (Egy márka volt és általába olyat vettem)

meg volt olyan is, amit meg pont ha formáztál nyírt ki.

2014. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az én két pendriveom (egy 2GB-ás és egy 32GBs) utoljára két és fél éve volt használva a faterom által, mikor bekrepált a régi laptopja, és hurcolásznia kellett a fontos munkahelyi fájlokat amíg tavaly kapott egy uj gépet. Azóta csak álltak a dobozban. Nem ártott nekik használat előtt némi újraformázás, mert utoljára a gépem nehezen ismerte fel, mert rég volt használva. Most pl. jól müködik a formázás után, pedig a kisebbik a HP márkájú az középsuli 9. osztály óta megvan, és sokáig csak az volt használva. A másik egy már a családon belül bevált márka a Kingston.
2020. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!