Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozza a CPU folyamatos...

Mi okozza a CPU folyamatos 100%on tartózkodását? Ha nem megy semmilyen egyéb folyamat akkor is és ha akkor is. Ötlet?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Valaki éppen bányászhat a gépeddel.


[link]

2014. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ezt kifejtenéd bővebben?
2014. szept. 1. 22:02
 3/13 anonim ***** válasza:
Vannak bitcoin/egyébcoin bányász vírusok, amelyek befogják a megfertőzött gépeket virtuális valuta előállításába. Ezek értelemszerűen teljesen leterhelik a gépeket.
2014. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Feladatkezelőben nézd meg, hogy mi használja annyira a procit. Az első válaszoló valószínűleg arra cálzott, hogy sikerült beszerezned egy bitcoin bányász vírust és linkelt neked egy szoftvert , amivel talán megszabadulhatsz a vírustól.


Nomyj egy Ctrl+Alt+Del -t, nézz be a feladatkezelőbe, nézd meg a folyamatokat. Kattints a CPU-ra, akkor azt teszi előre, ami legjobban használja a procit, utána írd be ide, hogy mi az.

2014. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Elnézést hogy nem fejtettem ki,általában olyan 6-10 sort szoktam írni,csak hirtelen dolgom támadt :)


Nekem is előfordult (kétszer) ez a probléma,mind két alkalommal segített a Hitman Pro,ott ahol az Avast! Internet Security és a Malwarebytes Premium valamint Eset online scanner és a Spybot se segített.


Nézd meg mi foglal le nagyon sokat (kíváncsi vagyok,legyél szíves leírni :) majd próbáld meg áltávolítani a Hitmannal.

2014. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

az első helyen a firefox.exe *32 áll

aztán vagy négy-öt amiknek folyamatosan változik a sorrendje.

2014. szept. 1. 22:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Az elvileg nem tolja 100%-ra a procit. Akkor zárd be a Firefoxot és minden mást is és úgy nézd meg.
2014. szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jójó ezeket már próbáltam de azért köszi. viszont a elkezdtem futtatni azt a programot és eddig már taláét kettő hibaforrást. úgy néz ki h az beválik köszönöm. írok ha mégsem :)
2014. szept. 1. 22:58
 9/13 A kérdező kommentje:
mégsem vált be. két nappal később újra kezdődött. egyéb ötlet?
2014. szept. 8. 10:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen oprendszer van a gépen?
2014. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!