Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógép, lcd tv összekötés!...

Számítógép, lcd tv összekötés! Valakinek van valami ötlete még?

Figyelt kérdés
ÚÚÚristen.1. Vettem egy 27 colos LG, HD ready LCD tv-t. Az alap csatlakozójával a pc-nek, fel se ismerte a tv a gépet. Majd vettem 1 HDMI kábelt.2. Nincs kép csak amíg a windows7 töltőképernyője be nem fejezi a töltést. Utána a tv elkezd villogni, mintha semmi nem lenne rádugva. De a hangfalak jelzik hogy a rendszer elindult. S már az asztal képernyőjén vagyok. S ez csak HDMI funkcióval működik természetesen a tévénél. Ekkor elindítottam csökkentett módban internettel. Így sikerült, de persze a kép nagyon kicsi, és hát nem ez a cél.! Leöltöttem a vid kártya drivert. De! Csökkentett módban nem lehet keverni az nvidia Control panelban, így ez sem ért semmit.3. Majd régi majd a régi monitoromra kötve állítgattam a felbontásokat. Kipróbáltam kicsit, közepeset, s nagyokat is. S így dugtam vissza a tv-re. Mikor 5. re se volt kép a windows 7 betöltése után ezt is feladtam.4. Eszembe jutott hogy újrarakom, s majd a képbeállításokat megcsinálja a windows. Sikerült is, de a végén mikor képet igazít, megint nincs kép. írja a tv! Már régóta vártam kb 5 perc. Ennyi idő alatt már beállítja a képet általában. Így resetelem. Normál módban nincs kép ismét! Reset. Csökentett mód. Elindítja a képhozzáillesztést-szinkronizálást, s piros nagy X Hogy ezt csak normál módú indításnál lehet használni. Ahol ugye nem érzékeli a gépet. A tv-n is állítgattam 4:3 as, és 16:9 es nézetek között, de semmi. Van ötlete valakinek? Köszönöm

2014. szept. 2. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

TV típusa?

Videokártyád típusa?

G.

2014. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

vid kari NVIDIA:9600GT .LG 26RC2L erről én nem találtam semmit neten,de ez van írva a hátuljára.Így néz ki hátha így jobban felismeri valaki:

[link]

2014. szept. 2. 18:14
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tudom mi az a szám a tv hátulján de ez a márkája! 37 LG 37LC2D XD Engine HD Ready. Azt ajánlotta valaki kössem HDMI - DVI kábellel.Már csak kábel kéne :)
2014. szept. 2. 19:41
 4/5 A kérdező kommentje:
megvan a megoldás valószínűleg a vid.kari hdmi kimenete szállt el.Köszi!
2014. szept. 2. 20:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem!Mégsem!Legalábbis most kipróbáltam a dívíáj -hádéemit :) S így is csak a windows töltőképernyője alatt stimmel a kép utána nem érzékeli.Csak RGB kábellel sikerül összekötnöm :(
2014. szept. 3. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!