Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Root android 4.2.2? HTC...

Makker bolha kérdése:

Root android 4.2.2? HTC Desire 310

Figyelt kérdés

A rootolasal életem azt is hogy az sd kártyámra leheseb appokat atrakni ? Mivel most nincs ijen funkció :(


Ha a rootolasal ez megoldódik hogyan rootolhatnam? Köszönöm.



2014. szept. 3. 12:46
 1/5 Rapidio válasza:

A root-nak az a célja hogy teljes hozzá férést kapj a telefonodhoz mivel root nélkül csak sima felhasználó vagy .Root segítségével tudod fejleszteni a telefonod és egyéb szolgáltatásokat telepíteni rá amiket nem tudnál root nélkül.A root-nak ahhoz semmi köze ahhoz hogy a telefonod mennyi adatot pakol mivel az a belső memóriádtól .

Ha az android rendszerben nincs olyan lehetőség hogy

Beállítások-Alkalmazások-megnyitod a játékot-Áthelyezés (kiválasztod hogy hova tegye) akkor sajna nem tudsz vele mit kezdeni.

Annyit még tudnod kell hogy rootolás után a telefon garanciát veszít.

Lehet az iphone 6 plusz vagy akár milyen multi telefon.

Remélem tudtam segíteni.

2014. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én tudod mi a baj nekem is ez volt de rájöttem tapasztalat HTC desire 310 em van be mész a beállitásokba ott telefonról-onnantól a build számra rá kattintasz sokszor egymás után ki irja hogy fejlesztő vagy most már uttána beaállitások-biztonság-ismeretlen források be pipálod és kész. Remélem segitettem
2014. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
sokszor egymás után rá kattintasz bocsi de telon vagyok :D
2014. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ja és arra az appra rá kattintasz a fájlkezelőből vagy a poraidbol és tovább tovább telepítés megnyitás és megy is
2014. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Balde válasza:
De a googleplay-ről attol meg nem menti a meme kàrtyàra ezt ,miert nem ?
2015. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!