Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win8-as gépre Win7: Nem tudom...

X-gam3R kérdése:

Win8-as gépre Win7: Nem tudom boottal indítani a Win7 lemezt. Hogyan?

Figyelt kérdés

dióhéjban: bárhogy próbálkozok, az ASUS K56CB notebookomat nem tudom rábírni, hogy Bootolja a DVD meghajtóban lévő Win 7 telepítőlemezt.

Ezek után azt szeretném csinálni, hogy teljesen megformázom a merevlemezt (miután lementettem a dolgaim róla) tehát akkor egy üres gépet kapok. Ha ilyenkor rakom be a lemezt, elképzelehető hogy sikerül a bootolás?



2014. szept. 3. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Éppen ezért vettem meg operációs rendszer nélkül, bár kaptam hozzá Win8-as driver CD-t, Win7-et telepítettem. De az kemény volt, mire sikerült az összes drivert levadászni a neten. Törölj mindent és úgy telepítsél.
2014. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csak rosszul van kiírva a lemez?
2014. szept. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, úgy lett volna jó, ha lemezen kapod meg, de nálam rá volt telepítve, és még csak DVD-re se tudtam kiírni, mert ennél a típusnál nincs, csak nem értem mi akadálya lenne...

A lemez működik, használtam már máskor is, és direkt kipróbáltam más (asztali) géppel, és bebootolta.

Valószínűleg az lesz, hogy megformázom, és úgy rá a Win 7.


Köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 3. 23:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Állítsad át a BIOS-ban a bootolásnál hogy UEFI helyett BIOS legyen, azt restart és állítsad be a BIOS -ban az F12 re adjon bootsorrendet. Ezek után már szokta engedni a CD-ről való bootolást.

2014. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!