Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nyomtatás: hogyan nyomtassak,...

Nyomtatás: hogyan nyomtassak, hogy a fekvő papíromon 2 oldal szerepeljen egyszerre?

Figyelt kérdés
Érettségi feladatsorokat szeretnék magamnak nyomtatni itthonra, és nem tudom úgy beállítani, holgy fekvő legyen, és 2 oldal szereplejn rajta. PDF-ből indulok, és nem Word-ből, légyszi, így írjátok le... Köszi! :)

2014. szept. 4. 18:51
1 2
 1/12 P.O.C. ***** válasza:
Most ez függ attól, milyen PDF olvasó szoftvert használsz. Mindegyik támogatja egyébként, csak körül kel nézni. Nem a gyors nyomtatást kell választani, hanem a "nyomtatás..." vagy "print..." és abba párbeszéd panelba megtalálod.
2014. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
google chrome-ból szeretnék nyomtatni, és a weboldal jobb felső sarkából megyek rá, hogy nyomtatás... már mindenhol körülnéztem benne, de sehol sem találom ezt az opciót :(
2014. szept. 4. 19:03
 3/12 P.O.C. ***** válasza:

Hanyagold a böngészőből való nyomtatást, töltsd le rendesen a számítógépre a PDF fájlt.

Telepíts egy korrektebb PDF olvasó szoftvert a számítógépedbe:

[link]

Nyisd meg vele, és ebben biztosan találsz olyan opciót.

2014. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi, letöltöttem!!

És most hogyan nyissam meg a linken keresztül benne a PDF fájlt?

(Ne haragudj, h ilyen tudatlan vagyok, de most mindenképpen ki kell ezeket nyomtatnom)

2014. szept. 4. 19:14
 5/12 P.O.C. ***** válasza:

Milyen linken keresztül? A link amit írtam, az PDF olvasó szoftver letöltési helye. Előbb le kell tölteni, és telepíteni a számítógépedre.

Ha sosem telepítettél még szoftvert életedbe, akkor jobb ha hívsz valami hozzáértő ismerősödet.

2014. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Letöltöttem egy Adobe Readert...

Az opciók:

-Megnyitás

-PDF Word/excel fájllá alakítása

-PDF létrehozása

-Fájlmegosztás a SendNow segítségével

-Dokumentumok aláíratása


Most ha nekem van olyan oldalam, h pl. torierettsegi.com/feladatok .... akkor én innen hogy "importáljam", nyissam meg az Adobe Readerben?

2014. szept. 4. 19:31
 7/12 P.O.C. ***** válasza:
Ha felfeleltetted a programot, az magához rendeli a pdf kiterjesztésű fájlokat, csak duplán kattintasz valamilyen fájl kezelőben (pl sajátgép) letöltött érettségi..bla,bla fájlra és meg fog nyílni, utána fáj menü, nyomtatás...
2014. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én...ezt...tényleg....nem...értem... :'D

Én még leragadtam az opcióimnál, amit fentebb írtam... Azok közül sztem egyik sem ideális nekem... És amúgysem töltött le semmit a gépem, semmilyen PDF dolgot, csak megnyitotta... Így én nem tudom még használni az Adobe Readeren keresztül.

2014. szept. 4. 19:52
 9/12 P.O.C. ***** válasza:

Hát úgy látom a számítástechnika tudásod egy átlag 10 évesét se éri el. Így távlatokban hogy nem látom mit csinálsz tényleg nem tudom szájbarágósabban, ezt meg kéne mutatni.

Nekem meg most Foxit Reader -em olvasónak felrakva, ami angol nyelvű, tehát még így se nem boldogulnál vele.


Tényleg keress valami hozzáértő ismerőst, és kéred meg hogy az alapvető dolgokat magyarázza el neked.

2014. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sikerült... köszönöm szépen...

Csak azt nem említetted, hogy nem ártana letölteni azt a PDF fájlt, és én meg azért zavarodtam össze, mert nem tudtam, hogy hol van az a rész, ahol a linket be lehet másolni, és utána nyomtatni... mindegy...

2014. szept. 4. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!