Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem bootol a...

Mit csináljak ha nem bootol a gép? Átállitottam a biosban, újra indította és még a biosba se tudok belépni. Fekete a képernyő, nem csinál semmit. Mit lehetne tenni, a laptop szétszedése nélkül, nem rég vettem. Asus N56JN-DM061D i7 3770k

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 09:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

most néztem, hogy a kérdésben van valami más i7 3770k

másoltam ez benne maradt, bocsi

2014. szept. 5. 12:00
 12/16 Gábor_79 ***** válasza:

Ja, akkor lehet nincs is szó processzorcseréről. Egyszerűen a típusát írta rosszul először.

Viszont el nem tudom képzelni mi a baja a gépnek.

2014. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Konkrétan ezt a gépet vettem, és ezek is vannak benne:

[link]

2014. szept. 5. 12:07
 14/16 Hominida ***** válasza:
Ha induláskor fekete marad a képernyő, akkor ez a gép nagyon halott. Nyomás vele a boltba, ahol vetted, a garancialevéllel és számlával. Sajnos könnyen lehet, hogy hetekig fognak szórakozni veled, itt bekapcsolódhat a fogyasztóvédelem, de ebből a gépből te nem fogsz életet csiholni. Részvétem.
2015. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Hominida ***** válasza:
Ja, most vettem észre, hogy ez a kérdés már a távoli múlt. :-))
2015. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Gábor_79 ***** válasza:
De mindig aktuális! Sose lehet tudni mikor fut bele más ilyen hibába. Ha egy keresőbe pont ugyanezt a két első sort írja be, akkor kiadja találatnak.
2015. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!