Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges, hogy a Web...

Hogyan lehetséges, hogy a Web searches nevű kéretlen programot se az AdwCleaner, se a Malwarbytes nevű program nem tud tudja letörölni rendesen a gépről?

Figyelt kérdés
Nem figyeltem oda rendesen és sajnos 1 program telepítésénél megkaptam ezt a szutykot, de sehogy se tudom levakarni. A programok telepítése és törlésénél sincs ott a listában... Nem értem... és le kéne törölni, mert a merevlemez használat ugrál 1 és 99% között...
2014. szept. 6. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nyilván ezt még nem próbáltam ki!.... ha észrevennéd, akkor láthatod, hogy a találatok között, az oldalakon ezeket a programokat írják(adwcleaner, malwarbytes, stb)megoldásnak, de nekem ezek sem segítettek sajnos. Esetleg más megoldás nincs?
2014. szept. 6. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Állítsd át a kezdőlapot másra(pl.Google),s töröld az adott programot a böngészőből.
2014. dec. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adwcleaner pedig jó szokott lenni,ha ezek sem segítenek,akkor az op.rendszer újrarakása segíthet a problémán.
2014. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!