Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows7 Home Premium nál az...

Windows7 Home Premium nál az areo téma alap beállitásom van a windows 7 de a felsö ablaknál vannak még ferde átlátszó vónalak, nem volt ott de valahogy bekapcsoltam de hogyan tudom visszaállitani hogy csak egy sima átlátszo legyen a felső ablak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 12:13
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Tudnál róla mutatni egy képet?
2014. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok be ileszteni ide a képet de , hogy rövidre fogjak ugyértem hogy mikormég elöször feltelepitetem a windows 7 et akkor a kontrasz témánál volt én átvoltotam az átszátlosz ablakra ami az areo téma volt , de közben a számitógép teljesitmény beállitását állitottam be hogy gyorsabb legyen a gépem de átváltot megint a kontraszkos sémára én vissza állitótam az aeora ami az átlátszos de mikor megnyitóm a explorer böngészöt akkor a felső ablaknál már vannak ilyen sőtét csikók is ami nekem nem teccik és vissza szeretném állitani a sima átlátszó kékes témára amibe nincsen más szin csak a sima kék átlátszó szin.

Remélem igy valamit tudtam segiteni, de megmutatnám képenis de nem tudom hogy tudom ide beileszteni?

2014. szept. 7. 13:27
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Nem lehet képeket ide beilleszteni. Fel kell tölteni, valami képfeltöltő oldalra a fájlt pl.: [link]

Nem kell regisztrálni és anonim az egész.

Az feltöltés után ad egy linket, ami be tud illeszteni ide. Utána arra kattintva látni fogjuk mi is, mi lehet a probléma.

2014. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor még utójára elmagyarázom hátha igy könnyeben megérti valaki és tud segíten.

1.Areo beálllitáson van a alaprtelmezet windows7 es megjelenitőm, de nekem az nem tecik benne hogy ugye van a explorer 11 es böngészöm és azzonbelül a felsö tálca nekem kék szinűre van állitva de vannak benne sötétes árnyékok is amik nekem nem tecenek , vissza szeretném allitani egysinű átlátszó ablaká , de csináltam egy be állitást a vezérlő pult-renszertávoli beállitások-Speciális fül-teljesitmény itt ugye van 4 lehetőség amire tudom állitani nekem a windows állitsa be a számitógéphez volt de áttálitótam a legjobb teljesitményre , azzért mert igy gondoltam hátha gyorsabb lesz a gépem de nem veszek észre sok változást ,mikor a legjobb teljesitményre állitótam akkor a klaszikus windows os témát kaptam de átváltottam areo ra és onnantól kezdve mikor megnyitom az explorer böngészöt akkor a felsö ablaknál ami átlátszo már nem egyszinü de hogy máshogyis fogalmazzak vannak benne sötét csíkok is , de mikor észre vettem ezt akkor vissza állitótam a első lehetöségre a windows állitja be a számitógéphez de ugyanugy nem változott a felsö ablak.

De még probáltam aztis ha az asztalon vagyok nyomok egyjob kliket és személyre szabás és azzon belül ablak beállitások ott kilehet választani sok szinet ami a felsö ablaknál használ csak meg ott van hogy szineröség probáltam ottis állitani és van olyanis hogy szinkeverö elrejtése ottan pedig árnyalat, telitetség és fényerő ottis állitgatam de nem tünik el a sötétes árnyalat.

Szóval amióta a teljesitmény beállitásokhoz nyultam azzota van ez.

Remélem igy sokat segítetem , mostse kapok segitséget hogy viszaállitsam a ablak alapértelmezet átlátszóságát akkor marad az ujra telepités.

2014. szept. 8. 17:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Már megoldva :)
2014. szept. 8. 20:57
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Gratula!


De ilyenkor amúgy szokás pár mondatban összefoglalni a megoldást, ha esetleg más embertársadnak is ez lenne a problémája és ráakad erre a kérdésre. Nem kötelező, csak illik...

2014. szept. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!