Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft 1.7.2-ben melyik a...

Minecraft 1.7.2-ben melyik a legjobb és legerősebb pet? És hogyan tudom elérni hogy erősebb legyen?

Figyelt kérdés
A szerveren olyan petes plugin van , hogy ki lehet választani hogy milyen skilltree(pcst)-je legyen vagyis képesség én a pvp-t választottam , és mivel nekem azt mondták hogy a wither a legerősebb 10-es szintig fel is vittem , mivel utána már erősebb nem lesz , csak sima szintje megy.De roppant gyenge egy zombival alig bír el , elötte a pigmanem erősebb volt , de más mob azt is megölte.

2014. szept. 7. 12:46
 1/3 adventurer111 ***** válasza:
Minden pet ugyanannyi sebzésel és élettel indúl szóval inkább válasz egy olyan pet-et ami gyors és kis helyen is tud harcolni pl: ezüstmoly vagy pók félék és a pet-ek szintlépés után kapnak nagyobb sebzést és életet és ne aggódj az én pet-em is csak kb 20-30 szint után tudott rendesen ölni.
2014. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az egyik játékosnak 10-es szintű a Wither , nekem 13 és még is mindig legyőz.
2014. szept. 9. 17:37
 3/3 adventurer111 ***** válasza:
Gondolom az a játékos másféle skilltree-t választott vagy a szerver adminjai állítottak valamit a sebzéseken és az életeken.
2014. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!