Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » G2A.com ról szeretnék játékont...

G2A.com ról szeretnék játékont vásárolni telefonnal! Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Mennyibekerülne a Garry's mod ha telefonnal veszem meg és ez hogy működik?

2014. szept. 8. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nem online böngészős játék hogy valami kristályt sms-ért vegyél...

Itt bankkártyát kérnek és a kezdőoldalukon le is írják mi az elfogadott fizetési mód. "All payments" résznél találod.

2014. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már megvan ezt a játékot pont nem lehet! de itt van egy [link]
2014. szept. 11. 17:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha megnézed Paypal oldalára irányít át, ott tájékozódhatsz a "Pay by phone"-ról. Egyébként sokkal drágább mint utalással kb. 5x annyiba kerül. Inkább nyiss egy sima Paypal-t (ingyenes) és a locsolópénzt/zsebpénzt/... bankon keresztül utald vagy utaltasd (pl.: megkéred szüleidet) rá.
2014. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Éss ha nyitok egy PayPal-t arról nem vonnak le havonta pénzt? (mert ugy hallottam hogy havonta valami díjat vonnak le) bocsi ha hülye vagyok! :)
2014. szept. 15. 08:10
 5/10 A kérdező kommentje:

Mert nem szeretném ha az lenne hogy ráteszek havi 2000ezer

forintot és abból levonnak ezret!

2014. szept. 15. 08:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Én régóta használom és soha nem vontak még le pénzt "csak úgy", értelem szerűen ha veszel valamit kicsit többet vonnak le mint kellene (100-200Ft) mivel ez a valuta váltás költsége, de ez bankkártyánál is megvan.
2014. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

oké köszi!Eddig azért nem csináltam ilyeneket(bankkártya,Bankszámla)

mert: 1: Még csak 16 éves vagyok

2: Mert nem tudtam hogy van olyan amiért nem vonnak le havonta péntzt!

de mégegyszer köszönöm! ;)

2014. szept. 18. 21:15
 8/10 A kérdező kommentje:
még valami, ilyen PayPal-t tudok online is csinálni?
2014. szept. 18. 21:15
 9/10 anonim ***** válasza:

paypal-t csak online tudsz csinálni. vagy utalsz rá vagy regisztrálsz hozzá egy bankkártyát és arról vonják a pénzt fizetéskor. van némi költsége a paypal használatának, de nem sok és a vásárlás összegéhez teszik hozzá, külön nem vonnak pénzt.

16 évesen már bőven lehet bankszámlád, kérd meg a szüleidet, hogy csináljatok egyet. van egy csomó bank, ahol ingyenes. pl otp junior 24 éves korig. zsebpénzed ráteheted a számládra vagy oda utaltathatod a szüleiddel, online bankolhatsz, stb. azért jó saját számla és kártya, mert ha valami gebasz van, akkor még mindig csak a zsebpénzed úszik és nem apád teljes fizetése.

2016. jan. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 taliajtony válasza:
Szerintem vehetnél simán Paysafecardot is
2017. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!