Hangfal probléma?

Figyelt kérdés

2 napja vettem egy Thonet and Vander Kürbis hangfalat. Nagyon szépen szól meg minden, de egyszer csak azt vettem észre, hogy a jobb hangszórót, amiben az elektronika is van, sokkal jobban kihallom. Ezért tesztelgettem, hogy egyszerre csak a balt majd csak a jobb oldalt halljam. Azt vettem észre hogy a bal oldali sokkal tompább, életlenebb mint a jobb oldali. Utána olvastam a dolognak, próbálkoztam fordított bekötéssel is, de semmi se segített.


Selejtet kaptam és cipelhetem vissza vagy ez most direkt ilyen? (gondoltam arra is, hogy lehet az egyik oldal a magas hangokért felel a másik meg nem :) ..bár ezt azért kétlem)



2014. szept. 11. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
20 oraig csak felig szabad felhuzni a hangerot? Nem szabad felhuzzni maximumra! Igy csinaltad?
2014. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, olvastam a bejáratásról is, még csak félig se húztam fel eddig, kb csak a közelébe
2014. szept. 11. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Szó sincs arról, hogy az egyik oldal felelős a magas hangokért a másik meg nem. :)

Meg kell próbálni más műsorforrásról is és kideríteni, hogy tényleg a hangsugárzónál van-e a hiba!

Gyanítom, hogy igen. És igen, ekkor érvényesíteni kell a garanciát!


A bejáratás nem olyan éles dolog, eleve a fél hangerő attól függ, hogy milyen műsorforrást kötsz rá. Nem lenne szabad attól tönkremennie, hogy újonnan is aránylag hangosan szól.

2014. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Telefont is kötöttem rá, ugyanúgy ezt csinálja, tehát akkor úgy néz ki hogy hibás
2014. szept. 14. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Garancia! Ezt tudom mondani!
2014. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!