Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell tenni ha fifa 15 nem...

Almamag22222 kérdése:

Mit kell tenni ha fifa 15 nem indul és ezt irja ki?

Figyelt kérdés

Unhandled exception has occurred in your application. If you click Continue. the application will ignore this error and attempt to continue. Od you click Quit. the application will close immediately.

Object reference not set to an instance of an object.


Mindnet feltettem minden videot kiprobáltam de semmi.. vmi ötlet?



2014. szept. 11. 12:55
 1/6 anonim válasza:
Nekem is ugyan ezt írja ki, én is tettem fel ilyen kérdést, de erre senki nem tudja a választ egyenlőre
2014. szept. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szomoru...:(
2014. szept. 15. 17:23
 3/6 anonim válasza:
Állítólag gyenge a gép, nekem is ezt írja ki, de ez még így sem egyértelmű. Nektek milyen a gép? Milyen a géped összehasonlítás képpen nekem 2 mag 4 giga ram és 1 giga videókártya geforce 520GT majdnem teljes grafón ment.
2014. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nekem 4 magos 4 gigas 512mb videokarta hd 4770.

vidikartya gyenge érzésem szerint...

2014. szept. 28. 20:03
 5/6 bigin válasza:

írtam az ea sportnak, de ők sem tudnak megoldást. ezt írták(de így sem múködik): Köszönjük, hogy igénybe vette az Electronic Arts terméktámogatását!

Sajnálattal olvasom, hogy gondok akadtak a Fifa 15 elindításával. Elnézést kérünk a hiba által okozott kellemetlenségekért, Igyekszem minél előbb megoldást találni a problémára.


Mindenképp lényeges lenne, hogy a legfrissebb driver legyen feltelepítve a videokártyájához. Ezen kívül ki kellene kapcsolni a WER és az UAC szolgáltatásokat a windowsban, a következőképpen:


UAC:

[link]


WER:


- Windows 7-nél start menü, futtatás, windows 8.1-nél jobb klikk a start menü gombra, és futtatás

- Írjuk be, hogy services.msc és nyomjunk egy entert

- Ott van egy olyasmi, hogy 'Windows hibabejelentés', vagy 'Windows hibabejelentő szolgáltatás'. Arra kellene duplán kattintatni, majd a felugró ablakban középen, az indítás típusánál kiválasztani a 'Letiltva' opciót.

- Kattintsunk az OK gombra az ablak alján


Ezek után az asztalon kattintson rá jobb gombbal a Fifa ikonjára, és futtassa rendszergazdaként.

Ha még mindig nem jó, hozzon létre egy új felhasználói fiókot a Vezérlőpultban a felhasználók menüpontban, ezután jelentkezzen át abba, és próbálja meg ott futtatni a Fifát, újra rendszergazdaként

2014. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
valaki tud már rá vmi megoldást?
2014. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!