Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiből jön ki egy jó...

Mennyiből jön ki egy jó mostani notebook ami elviszi a legujabb játékokat full grafikán probléma nélkül pl 250 ezres árban azon bellül melyik típus a legjobb vagy ilyesmi kösz előre is?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
250-ert biztos nem. A jelenleg piacon levo legjobb videokartyakat is van olyan jatek, ami ultra beallitasok mellett megfogja. High beallitasokkal a legjobb notebook videokartyak elboldogulnak, de olyan laposok, amikben ilyen videokartyak vannak, 500-600-tol indulnak.
2014. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát az gáz :/
2014. szept. 13. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze 250-bol is kapsz mar olyan lapost, ami akarmilyen jatekot elvisz, csak lesz 1-2, ami medium vagy low beallitasok mellett fog csak szepen menni.
2014. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor 250-től 300 ezerig ebben az ár kategoriában melyik a legjobb én a lenovo ideapadra gondoltam de tanácstalan vagyok
2014. szept. 13. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy nezem 250- 300 kozott mar lehet kapni laptopokat Nvidida Gtx 860m-el vagy Amd R9 m290x-el, amelyek mar nagyon jo videokartyak. Ezekkel mar szinte mindent fogsz tudni highon jatszani. A Lenovo okes, lattam meg gamer MSI-t ebben az arban, azok is okesak.
2014. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!