Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Frissítettem a szoftverem és...

Frissítettem a szoftverem és most nem ad ki hangot. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Épp most frissítettem, újabb verziót telepítettem fel az Ubuntu Linuxos gépemre. Csak az abaj, hogy nem akar szólni, a hangszóró nem ad ki hangot és semmi sound settings nem segít. Se fejhallgatóval nem jó, se anélkül, nem engedi hogy felvegyem a hangot. A menüben még engedte, de hiába felveszem a hangerőt, nem szól. Gondoltam azt nem frissítette vagy valamit, majd újratelepítem, de félek eltávolítani, figyelmeztetett is rá a gép, lehet hogy csak még rosszabb lesz. Most mit tehetnék? Van valakinek valami ötlete?



2014. szept. 14. 19:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Upsz, szoftver helyett operációs rendszert szerettem volna írni :) De lényegében mindegy...
2014. szept. 14. 19:36
 2/5 Tengor ***** válasza:
Melyik Ubuntu és milyen gép / hangkártya?
2014. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem hogy 14.04-es az ubuntu, de sajnos a hangkártyáról nem tudok semmit... Lehetséges, hogy nem működne a kettő együtt?
2014. szept. 14. 23:10
 4/5 Tom Benko ***** válasza:
Az ALSA és a PulseAudio beállításai környékén keresgélj. Általában az ALSA áll át néma módra.
2014. szept. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Uhh :D

Köszi szépen a válaszokat! :)

Megpróbálok tenni valamit az ügy érdekében.

2014. szept. 15. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!