Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nemrég telepítettem fel egy...

Nemrég telepítettem fel egy Linux Mint 17-et a tesom gépére. Telepítés után kérte, hogy indítsam újból a gépet . újraindítás után egy elmosodott képet kaptam. Innen peddig csak restart megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Telepítés után ment normálisan a Linux Mint 17 semmi gond nélkül. Első böngészéskor is ment gond nélkül. Van valami elképzelésetek mit tudnák tenni ? ( Telepítéskor a régi windows törlödött )

2014. szept. 17. 16:23
 1/3 Tom Benko ***** válasza:
Érdemes lenne kilépni konzolba, és megnézni, mi a kínja. Ezt általában a Ctrl-Alt-Fx megnyomásával teheted meg. Bejelentkezel, és mondjuk beírod, hogy "startx --:1", majd megnézed, mit ír ki. Nekem ugyanis eléggé X.org-hibának tűnik. (Milyen kártya? Milyen driver? Hibaüzenetek? a szokásos kérdéseim.)
2014. szept. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eggyetlen hibát mutat az ellenörzéskor : Starting SMB/CIFS files and Active Directory Service (fail)


Na de két verziot is hallotam... merevlemez fuccsolt be vagy a videó kártyát nem ismeri fel.


Pont elöbb készültem fel lelkileg, hogy veszek egy új merevlemezt de elöbb beindítottam hátha újra másolom és nem indítom újra rögtön ( csak videó kártya frissítés után) menni fog.


Erre meglepetésemre semmi gond nélkül beindul normálisan.


Most frissítek minden létező driver-t.


Nem tudom elképzelni mi miatt szarakodott majdnem két napon keresztül.

2014. szept. 19. 08:46
 3/3 Tom Benko ***** válasza:
Én ránéznék akkor a vidikarira, hogy néz ki, meg hűtése van-e rendesen. CPU dettó. Az ilyen misztikusan elmúló hibák van, hogy a hűtés hiányosságai miatt jelennek meg.
2014. szept. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!