Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógép egyszercsak...

A számítógép egyszercsak random időpontban fogja magát és leáll. Miért?

Figyelt kérdés

Az egyik eset előtt a windows indítása képernyő után volt egy ellenőrzés(ilyen konzolos felületen).

Azt írta hogy fájlrendszer ellenőrzése, aztán volt egy 3 lépésből álló művelet.

Nem olvastam végig, szóval ennyi a leírás, de szerintem már mindenki találkozott ilyennel...



2014. szept. 18. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Tulmelegedes, nagyon gyorsan vegyel egy uj aramforrast, mert fel is robbanhatnak benne a kondenzatorok. Lehetőleg 50-100Wattal erősebb legyen.
2014. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Biztos??

Most új tápot kéne vennem?

Mivel biztosra akarok menni, csak akkor veszek új tápot, ha biztos, hogy azzal van a baj.

Nincs más lehetőség, ami a probléma forrása?

2014. szept. 18. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik hardver okozhat ilyen hibát, ha van rá lehetőséged, akkor egyenként cseréld ki őket(kérd kölcsön egy haverod gépét egy napra).
2014. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mostmeg bekapcsolom, és csak megy a hűtő, folyamatosan világítanak a ledek, de nem csipog.

Mikor meg újraindítanám, akkor fél pillanat alatt leáll(szó szerint), és utána valahányszor megnyomod, leáll...

És ha várok mondjuk egy napot, másnap már nem áll le rögtön, csak nem csipog, és ez egy körforgás.

Nem lehet hogy a vinyó a szar?

2014. szept. 21. 15:19
 5/8 Meleg22 válasza:
A leállós rész kiküszöbölésére az is jó ha a gépet föld közelébe teszed és az oldalát is leveszed, hogy jobban szellőzzön, és hűvösebb helyen is legyen, illetve a benne lévő port is érdemes kifújatni..
2014. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na de ha a csippantásig se jut el? Az egy dolog hogy nem fog leállni, de a rendszer így nem fog felállni...
2014. szept. 21. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, szerintem(80%) hogy az áramforrással van a baj, ugyanis ott szoktak ilyen problémák fent állni, nekem ugyan ez volt, és egyszer csak reggel bekapcsolom, szétégett minden az áramforrásban, és sajnos a grafikus kártyát is vitte magával, az is szintén szétégett mert nem kapott megfelelő mennyiségű áramot. Úgyhogy ajánlom hogy gyorsan tegyél valamit és ne halasztgasd.
2014. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem. Megpróbálok valamit tenni.

Köszönöm!

2014. szept. 22. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!