Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a neve annak az eszköznek,...

Mi a neve annak az eszköznek, amivel a telefonról a számítógépre át lehet tenni képeket, stb? Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Van egy régi telefon, amiről szeretnék adatokat (képet, hanganyagot) áttenni asztali számítógépre. Korábban vettünk hozzá adatkábelt, de nem volt jó, nem csinált semmit. Van benne bluetooth, fogad is mondjuk képet, de semmit el nem lehet róla küldeni.

Korábban 1x már sikerült feltenni róla képeket, egy USB segítségével. Viszont az kölcsönbe volt, most akarnék venni egyet, de nem tudom, mi ennek a neve?

szóval olyan, mint kb. egy pendrive és mindeféle telefonról lehet vele feltenni dolgokat, a gépre csak netről kellett telepíteni egy telefonnak megfelelő programot és szépen érzékeli a telefont

de nem kábeles, hanem csak maga ez a stick volt

próbáltam rákeresni úgy, hogy usb, de csomó másféle usb van

elég béna, ok, de aki tudja a pontos nevét ennek, és hogy hol, milyen webáruházban lehet kapni, kérem segítsen. :)



2014. szept. 18. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha leírnád a telefon pontos típusát, akkor valaki tudott volna adatkábelt linkelni.

A bluetooth oda-vissza kapcsolatot tesz lehetővé, gondolom egy ilyen eszköz volt korábban a birtokodban.


Ha a gép nem ismeri fel automatikusan a telefont, miután összekötötted a géppel, akkor így keress rá

<telefon típusa> <oprendszer> driver

pl

lg p700 windows7 driver


Telepítsd fel, utána látni fogja a gép(ha feltételezzük, hogy a kábelnek\portoknak semmi baja).

2014. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, és hogy úgy írtad, hogy én is értsem :)

Sharp a telefon, régi, és mikor vettem, már mondták a boltban meg neten is mindenhol olvastam, hogy vacak, de hát ez tetszett akkor. A kábelt is a telefonos boltban vettük később, de mondták, hogy sok reményt ne fűzzünk hozzá, nem is volt jó, már meg sincs, a telefon sincs használatban régóta, csak a képek stb. miatt

akkor ez egy bluetooth adapter volt, amit kaptunk, ezért nem találtam neten sem, mert usb-re keresgéltem

de így már találtam, nagyon köszi!!!

2014. szept. 19. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!