Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek is nevetséges az,...

Tóth Péter Tamás kérdése:

Szerintetek is nevetséges az, hogy egy 2010-ben kiadott játék csak windows 2000-en, és xp-n fut?

Figyelt kérdés
Vagy én vagyok a bolond, és csak fölöslegesen húztam fel magam...

2014. szept. 19. 23:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hogy nem tudták megoldani azt, hogy elfusson 7-en/8-an (is)...
2014. szept. 19. 23:52
 2/11 anonim ***** válasza:
Melyik játék?
2014. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem reklámozok. Annyit segítek, hogy a stratégiai játékok körében híres játék.
2014. szept. 19. 23:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez nem reklám, jó lenne tudni, hogy milyen játék.

Egyébként elég nehezen elképzelhető, hogy csak xp-n fut, 2010-ben mar javaban ment a win7, de elotte meg ott volt a vista is

2014. szept. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valamit nagyom benéztél.
2014. szept. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 csacsi2 ***** válasza:

kompatibilitás módban nem hiszem hogy xp-s programot nem lehetne futtatni Win7 -en. Azon meg felesleges felhúznod magad, hogy esetleg egy játéknak nem kell a mai kor követelményeinek, elvárásainak megfelelő hardveres gyorsítás.

Egy egyszerü grafikával ellátott játékhoz szükségtelen. "Tetris" -hez nem kell AMD radeon R360 -as kártya (és olyan oprendszer ami jól kezeli), úgy sem tudná kihasználni a játék.

2014. szept. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sokat segítene, ha mondanál játék címet. Az nem reklámozás, az segítség lenne nekünk, hogy tudjunk segíteni.

Én nem akarom elhinni, hogy egy 2010-es játék nem fut Win Vista/7/8 alatt.

2014. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A blitzkrieg egyik újabb kiadása, stratégiai játék, semmi extra grafika, és köszönöm szépen, de nem kell segítség, következő hónapban fel lesz rakva az xp. De akkor nem húzom fel magam. Kösz.
2014. szept. 20. 23:54
 9/11 csacsi2 ***** válasza:

Latest on Blitzkrieg 2 Anthology már Win 7,8, -ra is kijött és 2015 -ben várható az újabb kiadás (Blitzkrieg 3 announced).

Ezek előtti is futtatható Win8 -ig mindegyiken!

A gépígénynél meg azért nem írták csak vista -ig mert az ez előtti 2008-ban és előtte jelent meg ,így a 2009 -ben forgalomba jött Windows 7 -et nem írhatták oda.

rengeteg verziója van pontosíthattad volna, de lényegtelen mindegyiken futtatható.

2014. szept. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
blitzkrieg strategy pack-ről van szó, és csak 07-ben jelent meg, elismerem, tévedtem...de akkor is meg lehetett volna már oldani, hogy elfusson win7-en. Honnan tudom, hogy nem megy? Mert felraktam, és nem indította el, pedig a követelmények megvannak hozzá.
2014. szept. 21. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!