Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik olyan alkalmazás vagy...

Spumifater kérdése:

Létezik olyan alkalmazás vagy egyéb módszer arra, hogy silverlight alatt futó videóanyagot le lehessen menteni gépre?

Figyelt kérdés

2014. szept. 21. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam és úgylátom el is magyarázzák a működését.

2014. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy ideig én is próbálkoztam ilyesmit keresgélni, de soha, egyik sem működött, bármit is írtak róla bármilyen fórumon. A fentit is kipróbáltam, magyar oldalak esetén használhatatlan. Én már rég feladtam, de kíváncsi vagyok, hogy itt kapunk-e egy újabb, kipróbált és bombabiztos módszert, ha lesz ilyen, biztosan kipróbálom.
2014. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom. Majd visszajelzek, hogy mire jutottam.
2014. szept. 22. 08:49
 4/12 A kérdező kommentje:
Rengeteg apró file-t csinál .MOV kiterjesztéssel. Azonban a végén kiírja, hogy a letöltés sikertelen és törli is az összes file-t. Próbáltam megnyitni Quicktime-mal is. Az meg azt írja, hogy ismeretlen formátumú. Persze az is lehetséges, hogy valamit én nem csináltam jól.
2014. szept. 22. 10:51
 5/12 A kérdező kommentje:
Közben rá kellett döbbennem, hogy miért nem sikerül az Orbit-tal sem. A program megcsinálja amire kitalálták hiba nélkül. A hiba ott keletkezik, hogy DRM védett a forrás. Vagyis másolásvédelem alatt áll és kódolva érkezik meg. A videólejátszók meg nem tudják visszafejteni, számukra zavaros adathalmazt kaptunk. A magyar oldalakkal kapcsolatban gondolom, hogy az RTL-MOST-ról van szó. Én is ott próbálkoztam. Amennyiben adsz egy linket, hogy található más Silverlight-os videó szívesen kipróbálom.
2014. szept. 23. 14:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Régebben az MTV videótár is silverlightos volt, onnan szerettem volna letölteni sikertelenül. Ma már flashplayerrel műkszik, mint a tv2, de ugyanúgy letölthetetlen.
2014. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Találtam a problémádra kiindulásnak egy lehetőséget. Firefoxban a Flash Video Donwloaderrel le tudod tölteni de csak darabokban. Utána át kell nevezned ".flv"-re. Máris lejátsza. Még azt kellene kitalálni, hogy hogyan lehetne kigyűjteni a downloaderből a linkeket. Úgy látom, ugyanazt a file-nevet adja a daraboknak és ez miatt csak egyetlen file marad meg a végén. Sajnos először végig kell mennie a videóanyagnak, mert folyamatosan gyűjti a linkeket. A videó végén komoly kis listát kapsz majd. Ha valaki tudja, hogy hogyan lehet innen kinyerni a linkeket, akkor már található olyan program, ami átnevezei magától a darabkákat. Mondjuk hozzáad egy sorszámot a névhez. Aztán már csak egy másik progi kell ami összefűzi neked. Majd ha jobban ráérek még rákeresek a témára. Talán a hétvégén.
2014. szept. 24. 15:48
 8/12 A kérdező kommentje:

Volt most egy kis időm, így hát keresgéltem tovább. Sajnos hajlamos vagyok nem a legegyszerűbb utat megtalálni de egy megoldásnak azért már jó ez is. Amint írtam korábban a flash downloader összegyűjti a linkeket. Csak sajnos nem egy helyre. Kipróbáltam a 'Jdownloader'-t. Kicsit sokáig tart míg feltelepül de ha tényleg kell a videó, talán megéri megvárni. Szóval pár lépésben a megoldás:

-Firefox + Flash Video Downloader bővitmény

-Jdownloader telepítés és elindítás. Leküldöd systray-re

-elindítod a videót (végig kell mennie a teljes videónak)

-Majd rányomsz a FVD gombjára. Ott kapsz egy listát. Minden eleme mellett almenü.

(Mivel nem a legegyszerűbb megoldást találtam :D)

Minden almenüben van egy 'copy url to clipboard'. Ezekre szépen sorban fentről lefelé egyesével rányomkodsz. A Jdownloader azonnal észleli és listára teszi.És még sorszámot is hozzáfűz a file nevéhez.0-val indít.

Minden darabkával vagy csak a kiválasztott részekkel megteszed ezt. Ha ezzel megvagy Jdownloader indítás és letölti az összeset. '.ts'kiterjesztés ad a file-okhoz. Ezt már lejátsza a médialejátszó és a VLC is. Csak össze kell fűzni a darabokat. Én speciel az "Apecsoft AVI 3GP Joinert" próbáltam. Sajnos előtte át kell nevezned az összes darabkát avi kiterjesztésüre. Total Commanderben nem nagy ügy. Egyesével hozzáadod a listához a darabkákat, majd nyomsz egy "JOIN" gombot. Előtte kiválaszthatod milyen formátumban szeretnéd viszontlátni egyben az egészet. Kis várakozás és lőn egyben meg is van a hőn áhított videó.


Belátom, nem a legegyszerűbb de legalább működő megoldás.


Sok sikert hozzá!!

2014. szept. 25. 16:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm, mindenképp kipróbálom, ha lesz egy kis időm, mert úgy látom, az kell hozzá :D Tényleg nem tűnik egyszerűnek, de hát direkt úgy van kitalálva , hogy ne lehessen egyszerűen letölteni. Amiket én olvasgattam erről régebben, azok is hasonlóan bonyolult módszerek voltak, úgyhogy nem hiszem, hogy te bonyolítottad túl a dolgot. Majd megírom a végeredményt.
2014. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Várom a választ! Remélem azért nem vet vissza ez a kis meló a videóval. Ha tényleg kell, akkor ennyit megér. :D
2014. szept. 26. 06:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!