Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az ebyte.hu-ról mi a véleménye...

Az ebyte.hu-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Elsősorban a minőségről érdeklődnék hogy az van e a gépben amit írnak az interneten, a pick pack ponthoz ingyenesen szállítják? Mert én messze lakok a székhelyükhöz (debrecen) de van közel "relay" ahol elvileg át lehetne venni ingyenesen?

2014. szept. 21. 13:22
 1/6 pepe50 válasza:

Szia


A Család 3 számítógépét innen vásároltam.Állíthatom hogy töbszörösen tesztelt kiváló minőségű terméket küldenek.


Rendkívül rugalmasak és segítőkészek .Akár te magad is össze állíthatod hogy mi legyen a gépbe .De az ők által összeállított konfigok is kíválóak.1 év garanciát adnak .Garancia futárral dolgoznak .Viszik és megjavítva hozzák a gépedet Ingyen !!Természetesen Pick-Pack pontra is kérheted a kiszállítást.Ráadásul ezen a héten minden kiszállítás ingyenes !

2014. szept. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akit érdekel: a gépem megérkezett, mit is mondhatnék az elvárásaimnak megfelel, azt kaptam amit rendeltem azzal a kis malőrrel hogy nem rendeltem hozzá operációs rendszert de kaptam hozzá egy linux ubuntut. túlságosan nem zavart mert addig amíg nem szereztem windows telepítőt legalább ki tudtam próbálni mire is képes. Összefoglalva meg vagyok elégedve az ebyteal bárki rendelhet szerintem tőlük. ui: a garanciával kapcsolatos ügyintézésükkel kapcsolatban még nincs tapasztalatom, remélem nem is lesz
2014. szept. 27. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
2014. dec. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hp - ét rendeltem. holnapra ( 04.16. ra ígérték a szállítást.

Kíváncsi vagyok, de nagyon. Most nem rég kicsit kiműveltem magam ilyen laptop " tudás ügyben.

Összeállítottam milyent szeretnék. Persze a párom segített. Minő szerencse, Én ennek a részét értettem, Ő meg máshoz volt fogalma.

sima mezei felhasználásra szeretném.

néhány szerkesztő programra. Word, képszerkesztésre.

szóval várom, és mihamarább kipróbálnám.

1 évgarancia. Ha 2 évig hiba mentesen műxik, hálám az égieknek szól...


Debrecen, az nekem is 300 km is van.

2019. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nemrég vettem tőlük egy laptopot. Nem előszőr vásároltam az Ebyton, az előző laptopot is tőlük vettem, amit most édesanyám fog használni.

A testvérem Workstation asztali gépét is tőlük vettük.

Meg több ismerősömnek is rendeltünk az Ebytról.


Utoljára egy olyan laptopot küldtek, mint az új, tényleg nagyon szép állapotban kaptam meg. Azt írták az oldalon, hogy a burkolaton használatból eredő karcok, szép belső. Nem tudom hol vannak azok a karcok, mert amit küldtek laptopot, azon biztos nincs! Anyukám is meglepődött rajta, hogy ilyen szép állapotban van. :) Sebességre is teljesen jó, az akkumulátora pedig kb. 6 órát bír. 45.000 Ft-ot fizettem érte (plusz szállítás). Ez egy 2 az 1-ben készülék, tablet és laptop egyben (azaz érintős), amit könnyen magammal tudok vinni, mégis mindent tud, nagyon örülök neki. Ezt és az állapotát figyelembe véve tényleg nagyon jó árban kaptam meg, újonnan nem tudom mennyibe került volna egy hasonló készülék, de minimum a többszöröse. :)


Egyébként alaposan tesztelnek minden készüléket, ezért mernek 1 év garanciát vállalni rá. Ha gond van, ennyi idő alatt 100%, hogy előjön. Sok új készülékre sem adnak ennél több garanciát. Csak ajánlani tudom őket!

2023. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4 válaszoló vagyok.

Még per pill müxik a gép.

Gyakorlatilag 4 - k éve van meg. Tavaly, kb 3 éve nyúztam mikor kezdett melegedni. Decemberbe egy számgép ismerősnél volt. Kitisztította, és pár dolgot még csinált vele.

Gyakran sok fül van megnyitva. 8 is akár.

2 különböző képszerkesztő.


" Tudás ügyben " is jó választás volt.6 Gb bővíttettem.

Jó választás volt.

2023. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!