Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi idő után tanultatok...

Mennyi idő után tanultatok meg magatoktól vakírni?

Figyelt kérdés

Sajnos középsuliban nem tanították ezt nekünk, csak a közgázosoknak (én meg nem az voltam); viszont most nagy hasznát venném, ha tudnék gépírni, mert jól jönne a munkám során.


Mennyit gyakoroltatok egy nap?

Mit csináltátok, hogy ne legyenek merevek az ujjaitok?



2014. szept. 22. 15:06
 1/6 Tengor ***** válasza:
Amennyire emlékszem néhány hónapnyi chat.hu után tűnt fel, hogy "jééé nem is nézem a billentyűzetet".
2014. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom a gépen vakolj programot! Nekem nagyon sokat segített. Pár ét alatt megtudod tanulni.
2014. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 SimkoL ***** válasza:

Anno sorkatonaként híradós voltam - Határőrség - . 1 hónap alapkiképzés, 2 hónap távgépírás + szabályok + utasítások. Ugyanígy a rádiósoknál is csak ők a Morse ABC-t tanulták.

'..hogy ne legyenek merevek az ujjaitok?' ha fiú vagy keress egy lányt :) ha lány vagy adott.

Bocsi ezt nem volt szabad kihagyni.

2014. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Német_Tibor ***** válasza:
Én még suliban tanultam két évig. Az ujjaid nem hiszem, hogy nagyon merevek lennének.Nekem is elég béna volt a bal kezem, de a gyakorlattal majd belejössz, és nem lesz merev. Szerintem heti néhány gyakorlással egy év kell, mire már rendesen fog menni.
2014. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Néhány napja letöltöttem egy RapidTyping nevű programot.

Iszonyatos színei vannak! XD


Most jutottam el a vbnm betűcsoporthoz, de az nem megy.


Nem tudom, mennyit számít, de minden nap 1 órát gyakorlok.

2014. szept. 24. 16:23
 6/6 The Heartless válasza:
Én egy nap alatt tanultam meg. A kezdő sebességem 30wpm volt typeracer.com-on. Ma viszont az utolsó versenyem 172wpm lett (860 leütés percenként). Az ujjaid merevsége nem számít, csak a sebesség érdekeljen, és a pontosság. A pontosság fontosabb
2015. jan. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!