Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a kékhalál mit jelent?

Oiuiouiouiouiou kérdése:

Ez a kékhalál mit jelent?

Figyelt kérdés

[link]


Na aszóval nagyon régóta "küszködök" ezzel a problémával..igaz kékhalált már kb.egy hete nem kapott de csak ma 2X csontra lefagyott de olyannyira hogy a billentyűzet sem reagált...a legidegesítőbb a SÍPOLÁS VOLT! ha már egy nagyobb videót néztem vagy Forge of Empiréztem akkor is elkezdett sípolni megállás nélkül néha rendszertelenül kis megállásokkal. Skyrim telepítése közben ugyanez..természetesen játék közben ugyanez.Igen be is lassult az egész és már nemtudok gyakorlatilag semmit csinálni mert mindig sípol..ma a speakert már ki is huztam az alaplapból mert elviselhetetlen. Mit tegyek mit gondoltok mi a probléma?



2014. szept. 22. 18:01
 1/5 Tengor ***** válasza:
Első körben egy tiszta oprendszerrel kellene megpróbálni. Ha ez nem hoz eredményt, akkor hardver cserékkel kideríteni a hiba forrását.
2014. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami a videovezérlővel történt, mégpedig az, hogy a drivert megpróbálta alaphelyzetbe állítani a rendszer, de ez időtúllépés miatt nem jött össze neki.


A sípolás túlmelegedésre utal. Ellenőrizd a hőmérsékleteket, és ha nem elég hatékony a hűtés, pasztázd újra és/vagy cseréld le a ventilátort mind a procinál, mind a grafikus vezérlőnél.

2014. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egxébként a közeljövőbe rakok össze új gépet de azért zavar na...a procin nincs egyáltalán paszta dwe azt holnapra rendeltem egyet már...
2014. szept. 22. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát épp elég baj az, hogy nincs rajta. Szétfőzöd a gépet. Legalább egy kis mustárt nyomnál oda, az is jól viszi a hőt.
2014. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindegy megoldom lassan remélem mert elviselhetetlen :D
2014. szept. 22. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!