Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógép zúg, a monitort...

Számítógép zúg, a monitort nem érzékeli, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A gép kb 2 hónapja nem volt használva, a monitor működik, kipróbáltam laptopon, zúg 4-5 ször ha bekapcsolom. A monitort 2 lyukba is beledugtam,és ugy sem működik. Szerintem a gép a hibás, de eddig kiválóan működött.
2014. szept. 22. 19:43
 1/3 A kérdező kommentje:
jajj azt kihagytam h 2 tápkebellel próbáltam ki a gépet de nem mai darabok. lehet h az a baja? remélem csak az :)
2014. szept. 22. 19:47
 2/3 Tengor ***** válasza:

A dolgok már csak ilyenek: egyszer még mennek, aztán meg nem. Az emberek meg egyes szavakat le tudnak írni, másikat meg nem.

Ennyiből nehéz megmondani, hogy mi a géped baja. Lehet, hogy csak elemet kell benne cserélni, lehet hogy az alaplap kuka.

Keríts egy szakit és nézesd meg vele!

2014. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát tudom h ennyiből nem lehet megmondani de egy próbát megért :) most kaptam szinte újonnan ... :/
2014. szept. 22. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!