Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 24" Monitort akarok venni,...

24" Monitort akarok venni, melyik lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

1.: [link]

2.: [link]


Benq felé hajlok, mert "gamer" monitor, de azt olvastam hogy elég sokat kell vele vacakolni hogy normális színeket produkáljon, mert alapból elég gyenge.


2014. szept. 24. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiket se, ha szép színeket akarsz IPS panellel ellátott monitort vegyél. Igaz, azoknak 5 ms-os a válaszidejük, de egyáltalán nem szellemképes. Én májusban vettem egy ASUS-t, teljesen meg vagyok vele elégedve.
2014. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ő jó választás lenne? Kb. 40 körül tudnék rá költeni.

2014. szept. 24. 19:08
 3/6 kérdező.. ***** válasza:
A legjobb választás lenne az lg!!
2014. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, mindenféleképpen legyen rajta DVI-D bemenet (és az LG-t azonnal el kell felejteni). A D-SUB bemenetet használva homályos lesz a kép a HDMI bemenet pedig Set Top Box-ra van optimalizálva.


Ha nem ragaszkodsz a 24"-os átmérőhöz akkor ezeket ajánlanám:

[link]


[link]


[link]

2014. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3


Én először LG-monitort vettem és rohadtul nem volt homogén. Megpanaszoltam ott, ahol vettem és kérdés nélkül visszavették mert "az LG monitorokra sok a minőségi panasz".

2014. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kérdező.. ***** válasza:
Ez hülyeség az lg a legjobb!Nekem egy 22" lg monitorom van hdmi kábellel tökéletes.A hdmi kábel ugyanúgy működik monitorral ,hülyeség hogy set-top boxra van optimalizálva.
2014. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!