Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem nem érzékeli a videóká...

Prototype53 kérdése:

A gépem nem érzékeli a videókártyát? Valaki segítsen gyorsan!

Figyelt kérdés
Ma elmentem otthonról de bekapcsolva hagytam a gépet.Mire hazaértem alvó állapotba volt és megnyomtam egy gombot hogy kinyomja az alvó állapotot.Nem indult a monitor.Átdugtam egy másik helyre és bekapcsolt a monitor de néztem hogy fura a kép,és a színvilág.Majd arra kaptam hogy nincs NVIDIA vezérlőpultom...Eszközkezelőben valami AMD-t mutat pedig GeForce GTX 750 em van!Valaki könyörgöm gyorsan segítsen!

2014. szept. 24. 21:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha piros zöldes a kép leégett a vidókari
2014. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Beadja a képet és normális de a videókártya helyére az eszközkezelőben az alaplapot írja.
2014. szept. 24. 22:09
 3/12 A kérdező kommentje:
Az integrált videókártyát érzékeli...Nemlehet hogy kihúzódott valahogy a másik?
2014. szept. 24. 22:10
 4/12 anonim válasza:
szedd szét a gépet húzd ki a videókarit, töröld le a csatlakozóit és a helyét is
2014. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
töröld le és rakd újra a driverét
2014. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Sorry, ha nem érzékeli nem tudsz driverrel semmit csinálni, ha megvan az eredeti telepítő lemeze próbálkozz azzal
2014. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A gép kb 7 hetes.Nemhiszem hogy annyira koszos lenne. Nemtudom letörölni mert nem találja.Újrarakni se tudom mert aztírja hogy nincs olyan eszköz amivel tudna dolgozni.
2014. szept. 24. 22:37
 8/12 anonim válasza:
Más nincs vedd ki és tedd vissza, ha nem működik, vidd vissza gondolom garis
2014. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben holnap megpróbálom. De nagyon kevés az esélye hogy kiesett a helyéről mert nem ért hozzá senki csak mire hazajöttem ez várt... De ha visszaküldöm akkor kicserélik a videókártyát vagy megcsinálják hogy működjön?
2014. szept. 24. 22:44
 10/12 anonim válasza:
Nem tudom a gari pontosan, hogyan van, előtte hívd fel őket
2014. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!