Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen táblagépet vegyek?

Milyen táblagépet vegyek?

Figyelt kérdés

Kinéztem 2 közel azonos árú táblagépet. 7"és 10".


Az egyik: [link]


A másik: [link]


Közel azonos áron egy jóval erősebbet kapnék ha lemondanék arról a 3"ról. Megérné ?


Tudom, hogy nem itthon kapható tabletek, nem is vágyom itthoni fajtára, mert nagyon drága ezekhez képest. Az oldal ahonnan rendelném megbízható, rendeltem már onnan telefont is és az is nagyon rendben volt.


2014. szept. 26. 08:54
 1/3 papagenou ***** válasza:
szerintem táblagépnek simán elég a 7col. azt még könnyen magaddal tudod vinni, egy nagyobb zsebben is elfér. de 10... annak már mindenképp táska kell. minden esetre, bármelyiket veszed, a helyedben tennék hozzá egy billentyűzetes tokot is, nagyban bővíti a használhatóságot.
2014. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De filmet nem rossz nézni egy 7"-on ?

Köszönöm a válaszodat, ment a zöld kéz

2014. szept. 26. 14:47
 3/3 papagenou ***** válasza:

én néztem már kisebben is. nyílván nem az ágy végéből kell nézni, de ha úton vagy, vonatozol, és az öledben tartod akkor kb akkora a kép, mintha kényelmes távolságból, pár méterről néznél egy nagyobb TV-t. szóval szerintem nem kényelmetlen :) inkább legyen erősebb, nem éri meg a plusz centi a fogszívást, mert lassú a gép. (plusz a korábban említett hordozhatóság.)

de végsősoron: a te pénzed.

2014. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!