Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan válasszak laptopot?...

Hogyan válasszak laptopot? Olyan hülye vagyok ehhez, hogy nagyon. Legyen olcsó, legyen jó és ne legyen fekete. Kb ennyi. Na most ennél gondolom fontosabb szempontok is vannak. Meséljetek. ^^

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Mire kell és mennyiért, mekkora legyen a laptop, csak új vagy használt is jó?

A szinesekkel az a gond, hogy a gyártók is tudják, hogy aki ilyet vesz, annak nem fontos a minőség, ezért az ilyenek sokkal rosszabb minőségűek.

2014. szept. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Itthoni használat. Filmek letöltése...

Minél olcsóbb legyen :D 200ba nem ártana ha beleférne.

Na most méretbe mik vannak?

Az a mini az úgy tudom nem laptop néven fut. Erről tudnál mesélni? :D

Új kell mindenképp :)

Nem kell nagy színekre gondolni csak ne fekete legyen. :)

2014. szept. 28. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit mininek nevezel, az netbook volt, ma már szerencsére kihaltak, mert nem igazán voltak használhatóak.

Gondolom, mivel azon is szeretnéd nézni, egy 15.6 inches gépet lenne érdemes vegyél.

Sajnos nem találtam elfogadható minőségű színes gépet, ez viszont megfelelő, nem értem hogy miért nem tetszik a fekete :

[link]

2014. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :)
2014. szept. 28. 16:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy ezzel foglalkozó fórumon is feltettem egy kérdést hogy tudnak-e valami elfogadható minőségű szineset, ha lesz válasz, linkelni fogom.
2014. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szántóvető ***** válasza:

színes kell?tessék: szerintem kell a 15'6" képátlójú.

ezek mind úlak 2 év garival,bármelyik teljesítményű megfelel (4GB RAM legyen azért)

[link]

biztos kínálnak más oldalakon is színeseket,keresgélj a neten.

2014. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszerűen csak a szín volna a fontos, akkor könnyen lehetett volna találni, egy laptopnál nem csak a száraz műszaki adatok számítanak, leginkább a burkolat és a hűtés minősége a fontos.
2014. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nagyon aranyosak vagytok! :)
2014. szept. 28. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!