Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Frissíteni szerettem volna az...

Frissíteni szerettem volna az androidot a telefonomon ( sony xperia u ) és vmit elrontottam rajta és smi nem jön be rajta, konkrétan csak a sony jel és ennyi. Mmit kéne tegyek hogy jó legyen? Tippek,

Figyelt kérdés
köszi eloöre is!

2014. szept. 28. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a frissítést mégegyszer. Akku ki, majd be (biztosan kikapcsolva legyen a telefon) és mehet.
2014. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
probalom de nem megy XD az usb-t se érzékeli és nem tom mi tévő legyek
2014. szept. 28. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyiss egy eszközkezelőt, majd ezt figyelve csatlakoztasd a telefont a hangerő le gomb nyomvatartásával. Semmi nem történik?
2014. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Privát üzenetre a válasz:

Ezért írom én le az eszközkezelő pontos elérési útját mindig. Ma kétszer nem írtam le, az első esetben megtalálták, a második már nem tudja mi az. :D

Szóval: Számítógép (sajátgép ikon) jobb gomb, kezelés, eszközkezelő. Itt figyeld a csatlakoztatáskor, de nyomd a hangerő le gombot! Ha nem nyomod, persze, hogy bejön a Sony felirat, mert úgy érzékelte, oldalba dugták egy töltővel.

2014. szept. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!