Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vezeték nélküli billentyűzet+e...

Vezeték nélküli billentyűzet+egér?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Személy szerint engem irritál sajnos a kábele a billentyűzetnek. Sok minden van az asztalon,megsérül párszor a kábel stb.

Tehát arra gondoltam,hogy beruháznék ilyen(ek)re.

Viszont. Olyan van,amelyik nem elemes? Vagy tölthető elemmel ezek működnek? Jól működnek olyan 3 méteres hatótávban? Meg úgy alapjába véve,megéri átlagos és játékos felhasználónak?


Köszi a válaszokat előre is!


2014. szept. 30. 10:09
 1/2 Tengor ***** válasza:

Vannak beépített akkumulátoros eszközök is, illetve működnek tölthető elemekkel is.

A Logitech eszközei 10 m-ig stabilak, a többi gyártói is ekörül mozog. A távolságot némileg csökkenthetik az egyes tereptárgyak, de a 3 métert az mindegyiknek vinnie kellene.

Átlagos felhasználásra és azon játékosoknak, akik a játék öröméért játszanak teljesen jó. Az újabb modellek 1-1,5 évig is bírják elemcsere nélkül - persze azért jó ha van otthon tartalék.

A profi játékosoknak a minimális lag miatt (hétköznapi emberek nem is érzékelik) inkább a vezetékes eszközöket ajánlják.

2014. szept. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Mindegyik elemes. Aztán te döntöd el, hogy elemet vagy ceruza akkut használsz hozzá.


Lehet venni, olyat is, ami nagyon gazdaságos. Annyira, hogy fölösleges hozzá akkut használni.

Nekem Logitech MK520 -as kombóm van. A gyártó az ígéri ennél, hogy három évig bírja az elem billentyűzetbe és 1 évig meg az egérbe.

Már két és fél éve van meg, így már tapasztalatból tudom neked mondani neked, hogy igaz. A billentyűzetbe még nem kellett cserélni duracell elemeket mellékeltek hozzá.

Az egérbe viszont fél évente kell cseréltem, gondolom a gyártó úgy értette az 1 évet, hogy géphasználat után az egeret ki kell kapcsolni, viszont én még soha nem kapcsoltam ki.

2014. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!