Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség laptopom memóriája...

Silverstrix kérdése:

Segítség laptopom memóriája feltöltődik?

Figyelt kérdés
Lenovo Y580 as laptopomnál kb 2 hónapja észrevettem hogy valami "felette" a memóriát a C meghajtón (714gb van összesen, kb 230 volt telítve, a többi 500 "telelett". Manuálisan megnéztem a meghajtót kb 230 gb van valósan telve de a meghajtó összemóriáját 242 nek írja. ( Tulajdonságok) ->Saját gépnél még mindig 714 gb összes helyet ír. Ha letörlök valami nagyobb léptékű dolgot újraindításig megmarad a memóra de utána lecsökken stabil 16 gb szabad helyre. Töredezettségmentesítés, vírusírtózás megvolt semmi hatása. Egyszer huzaosabb ideig fejjel lefele volt a laptop és utána beindításnál "kattant" esetleg kijöhetett a memóriatárhely? A gép nem tűnik lasúbbnak a nagy " memóriagasználat" miatt. Ezt az ügyet lehetőleg újratelepítésnélkül szeretném megoldani.

2014. okt. 1. 07:52
 1/5 Tengor ***** válasza:

WinDirStattal nézd meg, hogy mi foglal helyet!

A gép merevlemezét nem szokás memóriának hívni. A cím is félrevezető.

2014. okt. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a "szóhibákért" nemvagyok nagyon jártas benne, letöltöttem a javasolt programot, eziscsak 234 gb lát a mereblemezen holott töbvan rajta. (kellene legyen)
2014. okt. 1. 13:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Leistöröltem 24 gb-t és ujraelenőriztem de még midnig ugyanannyi helyvanm mostmár nemisadja vissza.
2014. okt. 1. 13:40
 4/5 Tengor ***** válasza:
Lomtárat is ürítetted?
2014. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, rednszerhelyreállítási pont sincs ami esetleg helyet foglalna.
2014. okt. 1. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!