Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépemen az asztalon...

A számítógépemen az asztalon lévő mappák folyton más helyen vannak amikor újra bekapcsolom a gépet mint ahogy mondjuk azelőtti nap hagytam őket. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Már többször is észre vettem hogy az asztalon lévő mappáim más helyen vannak az asztalon mint ahol voltak. Tehát ha mondjuk a képernyő sarkába volt téve másnap például a képernyő középén van. Vagy csak spontán helyet cserélnek. Az ami a felső sarokba volt le került ami lent az fel. Meg úgy össze-vissza szoktak lenni. Én mindig sorba rakom őket. Mitől lehet ez?

2014. okt. 2. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, sok-mindentől lehet...

pölö futhat az asztal karbantartás varázsló, vagy az ikonok sorrendjét valami külső progi elállítgatja, vagy változik a monitorvezérlő felbontási beállítása, vagy az is lehet hogy egy gonosz sváb manó odaül a gépedhez és direkte bosszantásképp kevergeti össze neked.

2014. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!