Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sz. Gépen lévő fénykép mikor...

G.Béci kérdése:

Sz. Gépen lévő fénykép mikor készült? Legjobb módja ennek? Gondolom kép-tulajdonságok--->és ott. De melyik a pontos adat. Ami a, , részletekbe"van (készítés dátuma)? Vagy ami az, , általános"-ba van?

Figyelt kérdés

2014. okt. 2. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sem 100%-osan biztosan pontos adat.


Pl. az otthoni, régebbi, gagyi digitális fényképezőgépem elfelejti az időt elem/akku nélkül. Bekapcsoláskor be kell állítani ilyenkor, akármit beállíthatok. Az alapján fogja beálíltani a képek készítési idejét. Így tudnék akár 2005. szeptember 14-ei képet készíteni...


Egyébként neked eltérő az a kettő, amit kérdezel?

Én megnéztem egy fájlnál (kép) és ott megegyezik (a másodpercek nem jelennek meg az egyiknél). Ezek alapján azt mondom, hogy mindegy melyiket nézed.

2014. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ha jól látom csak olyna képnél van a részletekbe dátum ami a telefonnal lett csinálni.És igen van,hogy eltér.A kép készítése,és a kép létrehozásának dátuma.De vajon lehet e alapozni a kép készítése dátumra?
2014. okt. 2. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Mire szeretnéd használni ezt az információt?


Egyébként talán inkább a részleteknél lévő a hitelesebb. A másik inkább a fájlra vonatkozik, és ha másolgattad (számítógépről/-re vagy felhőből/-be), akkor talán amiatt térhet el. De nem vagyok teljesen biztos benne... Szóval bocsi, hogy itt írkálok :)

2014. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak maga a dátum lenne lényeges,hogy mikor volt az ami....
2014. okt. 2. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!