Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Se szo, se beszéd, eltünt az...

Se szo, se beszéd, eltünt az ordinatoromrol az eddig évek ota jelenlévö nyelvváltási lehetöség. Hogyan kereshetnék rá?

Figyelt kérdés

Màr eredetileg is àt tudtam vàltani franciàrol magyarra és viszont, ez a lehetöség eltünt, és a lap also részén, ahol eddig volt a "FR" és "HU", és amit egy kattintàssal tudtam cserélni, szörin-szàlàn elveszett!

Mit tudnék csinàlni, hol keressem?



2014. okt. 3. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Alternatív megoldás:

Bal ALT + bal SHIFT vált a telepített nyelvek között.

2014. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, csakhogy ELTÜNTEK a vàlasztahto nyelvek!

A gép aljàn ott volt hogy FR, ràkattintottam, megjelent mindkettö (FR és HU); ràkattnitottam a HU-ra, és - mivel jol megtanultam az azerty-s gépen is a magyar billentyüzetet, ment minden, mint a karikacsapàs... és most se tülem, se hozzàd... Nagy bajban vagyok, mert forditanom kellene, és ez igy egy kinszenvedés, nem is beszélve a hibàkrol, és a megszokàsrol...

2014. okt. 3. 20:15
 3/9 anonim válasza:

Ordinátor, ez tetszett. Gondolom az "ordinateur" miatt írtad így reflexből számítógép helyett. :D


Amúgy a vezérlőpulton megtalálod a beállításokat, azon belül a nyelvi beállításokat, és ott meg tudod változtatni a gép nyelvét. :)

2014. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, az ordinateur-bol...

De az ég àldjon meg, mi az a "vezérlöpult", és hol talàlhato???

Es egyàltalàn, hogy tünhet el valami, anélkül, hogy bàrmit is csinàltam volna?

Megàll az ész és àcsorog...

Nekem viszont nincs idöm àlldogàlni, munkàim vannak!

Persze köszi a vàlaszokat!

2014. okt. 3. 20:59
 5/9 anonim válasza:

A Start menü ott vannak a feltelepített dolgok.

Ez magyar clavi és asztali, nem laptop,

nekem ezeket mutatja. balra Start kattint rá az egér balra eső részével.

Vezérlőpult, katt rá!!

De sok mindennek kell lennie a Start-ba,

pl. Dokumentumok, legutóbbi dokumentumok, sajátgép, programok hozzáférhetősége,nyomtotók és faxok, ki mit telepített, milyen eszközök vannak használatban, ezek mind telepítve lettek, NEKED IS OTT KELL LENNIE A START MENÜBE A VEZÉRLŐPULT, mint írták azon keresztül tudod beállítani a nyelveket. Csináltam egy fotót is, talán könnyebben fogod tudni a lépéseket, a műveleteket./persze ez magyar/


[link]

2014. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ott van egy földgömb, azon lehet beállítani a nyelveket, ott van a francia is.
2014. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Olyan lehetőség is van, kapcsold ki a gépedet, párperc múlva indítsd újra. A másik tipp, hívd fel a szolgáltatódat, ők telefonon keresztül lépésről lépésre segítenek helyrehozni a problémádat.

Én így szoktam,ha probléma akadt a gépemen.

Nálunk éjjel nappal van segítő szolgáltató, az akinek az Internet szolgáltatást fizetem.

Nagyon izgulok, és drukkolok, hogy minél előbb működjön a géped.

ÍRJÁL Ha sikerült !!! OK?

2014. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Gyerekek, SIKERÜLT!!!


Szép közös munka volt, végül is a hatos hozzászóló sémája, és az utolsó földgömbje segített, illetve az, hogy amikor végre megjelent az elveszett "FR" (és mindenhova kattintgattam, csak oda nem, ahova kellett volna), úgylátszik, megszállt az ihlet, és végre odamentem a nyíllal, ahova évek óta... Vagyis magáre az FR-re, és nem alá, fölé, mellé... Csak az a különbség, hogy eddig a képernyő bal alsó sarkában volt ez a jel, most meg a jobb felsőn, de bánja a fene, csakhogy megvan!!!

Mindenkinek köszönöm a szolgálatkész és gyors választ, megmentettetek egy álmatlan éjszakától, és egy kiadói dörgedelemtől...

De hogy én ilyen kétbalkezes legyek "számológépiából", holott hosszú évek óta ezzel dolgozom, az nem normális... :-(

Mentségemre legyen mondva, hogy mindenben ilyen hülye vagyok, aminek a reál dolgokhoz csak egy csöpp köze is van, legyen az matek, fizika vagy kémia... Egy abszolút antitalentum vagyok az ilyesmiben, szerencsére Rátok mindig számíthatok! :)

Mégegyszer köszönöm, kellemes hétvégét mindenkinek!

2014. okt. 3. 23:11
 9/9 anonim válasza:

Brávo!! Nagyszerű, boldog vagyok , hogy sikerült segíteni azzal a földgömb infóval.

A kép illusztrációt, mivel már nincs rá szükséged elveszem.

Jó éjt kedves Julianna!

2014. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!