Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le a laptopom ha a...

Miért fagy le a laptopom ha a HDMI kábelt rákötöm?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy TV-t, egy laptopot (acer aspire e1) és tegnap vettem hozzájuk egy HDMI kábelt és vezeték nélküli billentyűzetet, hogy a tv-t nézve is tudjam használni a gépet. Nos a gond az ott kezdődött, hogy akármelyik hdmi kimenetbe dugtam a tv-n az egyik végét, hol lefagy, hol pedig a kezdőképernyőn megy az egér de akár melyik programot el akarom indítani, csak a betöltő kis karika jelenik meg. Az már "csak" egy plusz, hogy reggelre már az internet sem ment, pedig a wifi jelet vette... Jobban járnék, ha megpróbálnék egy 64 bites win 7-et rárakni? Jelenleg 8.1 van rajta. A másik, hogy az internetet hogyan tudnám megcsinálni? Maga a gép mindent úgy mutat, mintha semmi baj sem lenne, de a böngészők mind azt írják, hogy nincs net.
2014. okt. 4. 11:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!