Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlanátok?

Milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Csúcskategóriára lenne szükségem. Fontos, hogy jól nézzen ki, letisztult legyen, lehetőleg vékony, és minőségi legyen az anyaghasználat. Az erős hardver nagyon fontos. Nem gamer laptopot akarok, de ha időnként kikapcsolódás gyanánt leülnék elé például GTA 5-el játszani (tudom, hogy még nem jelent meg pc-re), nem akarom hogy közepes grafikai beállítások mellett gondot okozzon neki. Ár: max 400.000

Sony Vaio pro-n gondolkoztam. Szerintetek az megfelelne az elvárásaimnak? Ha nem, milyet ajánlanátok?



2014. okt. 4. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocs!

Véleményem szerint ha vmi 400 ezerbe kerül az valszeg nem egy s**r, gondolok itt akár egy kínai márkára ami nekünk ismeretlen. Szóval ha a kinézet számít akkor az szubjektív és honnan tudjuk h neked mi tetszik. (De a 400 kilóból kijön a formatervező mesterember bére is gondolom. :D)

De h mondjak is vmit, sztem az apple cuccokat hiszik elit cuccoknak..

2014. okt. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Mire szeretnéd használni?

ez pl nem tűnik rossznak:

[link]

apple-t nem ajánlom. az multimédiára nagyon jó, de azon nem fogsz gta5-el játszani...

2014. okt. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
(ha grafikára akarod használni akkor ips-es kijelzőt kell keresni... ez nem az!)
2014. okt. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sonyból esetleg nincs hasonló teljesítményű laptop? Ezzel az a problémám, hogy kifejezetten játékra lett tervezve. Nekem nem játékra kell, de azért néha-néha 1 órára játszanék valamivel, ne legyen gond vele.
2014. okt. 5. 11:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt nem írnád le hogy mire kell???

Egyébként teljesen mindegy mire lett tervezve a paramétereket néztem. Videovágáshoz is megfelelt volna..

2014. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hosszú távra kell, és egyrészt ezért kell erős hardver. Informatikusnak készülök, programozás, szerverek tesztelése, nagy projectek gyors fordítása, és hasonló célokra kellene.
2014. okt. 5. 13:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy tanulni/dolgozni kell gép vagy játszani. A kettő együtt nem megy. Játszani tudsz venni egy G-s Asust vagy valamelyik Dellt ennyiért, de azon kínszenvedés lesz dolgozni. Ha viszont komolyan akarsz programozni, akkor egy üzleti gép kell neked, HP Elitebook, Dell Latitude sorozatokból. Ezekből van olyan, amiben van kisebb vga, de nem jellemző. Ezeknél a minőség a lényeg, a kijelző, a billentyűzet, a ház strapabírása.
2014. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyenekre gondolok.

2014. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Inkább üzleti kategória kell. Szétnézek, köszi.
2014. okt. 5. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!