Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Talasztalatok Dell Inspiron...

Talasztalatok Dell Inspiron 7737-nél?

Figyelt kérdés
[link] úgy olvastam a tesztekben, hogy játékra is megfelel, és én sokat hazsnálnám erre a célra is. A ti tapasztataitokra is kíváncsi lennék.

#keksz #Dell #Dell Inspiron #laptop #Dell Inspiron 7737
2014. okt. 5. 09:26
 1/2 savanyújóska ***** válasza:
Ez nem a legerosebb modell, (ott i7 es 8 giga ram van), nekem egy ahhoz hasonlo van (i7-3630HQ/8GB), illetve egy GT740, és Watch_Dogs simán megy 1600x900-on, még talán nem is minimumon, LoL FHD-n, mediumon fix 60fps(capelve), es AC4 is ment minimumon. Viszont az eroforrasigenyesekhez muszaj a hutopad, kulonben tulmelegszik es leall. Szaz szonak is egy a vege, a VGA birni fogja, esetleg a proci, nagyon ujaknal a RAM lehet keves, de utobbin konnyen lehet segiteni. Elobbit meg hasonlitsd ossze az enyemmel, es szerintem -30-40% belefer.
2014. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, és azt, hogy az elírásba nem kötöttél bele:). A hűtőpad már megvan, egy másik oldalról rendeltem egy laptopot+kiegészítőket, de a laptopot nem tudták szállítani. Így most itt áll tétlenül a hűtőpad pár napja.
2014. okt. 5. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!