Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10? Valaki feltelepíte...

Windows 10? Valaki feltelepítette már az előzetes verziót?

Figyelt kérdés
Milyen? Mármint tudom hogy félkész meg még nem végleges. De már le lehet tölteni és most azon gondolkozom hogy megéri-e kipróbálnom.

2014. okt. 5. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Éles rendszeren ne próbáld ki mert még nagyon félkész verzió. Valamikor tavasszal lesz még egy végleges megjelenés előtti tesztverzió, addigra talán jobban kiforr.
2014. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak arra jó, hogy megnézd, milyen. Nincs is benn még minden új funkció. Szerintem ne rakd fel, csak arra jó, hogy kipróbáld, mindennapi használatra nem való.
2014. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És azt meg lehet csinálni hogy egyik partíción 8.1 a másikon meg a 10?
2014. okt. 5. 14:26
 4/12 anonim ***** válasza:

Külön partíció: miért ne lehetne?


Amúgy tök felesleges kipróbálni szerintem is.

2014. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Illetve ha nem tetszik vagy inkább miután kipróbáltam gond nélkül vissza fel lehet rakni a 8.1-et?
2014. okt. 5. 14:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Vissza lehet, de semmi értelme felhúzni még a 10-est.
2014. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lajos54 ***** válasza:
Ma délelőtt olvastam a HVG cikkét, amiben írnak róla. Akkor gondoltam rá, hogy (mivel van egy gépem, ami jelenleg úgyis használaton kívüli, de a leírt kívánalmaknak bőven megfelel) kipróbálási céllal feltelepítem. Amint meg leszek vele, és egy kicsit "tesztelgettem", majd tudok véleményt mondani.
2014. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen megköszönném ha leírnád hogy milyen! :)
2014. okt. 5. 14:52
 9/12 anonim válasza:
Nekem már két napja fent van a gépen.Szerintem nagyon jó rendszer. Ha fel rakod ne felejtsd el át állítani az időzónát és a billentyűzet kiosztást magyarra.
2014. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Frissítettem a 8.1-es tesztgépemet, olyan nagyon hasra nem estem tőle. A visszarakott start menü biztos jó valakinek valamire, de így összevegyítve a csempés mód és a hagyományos (egyébként régen használhatatlan) menüvel egy érdekes elképzelés. Meg lehet szokni. De ha mégsem szokod meg, mert valami miatt tetszett a 8/8.1-es megoldás, használhatod azt is, vissza lehet állítani.


A grafikai elemeket tovább "butították", őket is beszippantja a "flat-design", de ez egyébként nem áll rosszul a Windows-nak sem, mégis csak 20 éve majdnem változatlan.


Ezen kívül sikerült lelopni az OSX-ben 2003-ban debütált exposé-t, csak ez még nem sikerült olyan jól, mint az Apple-nek elsőre, de hát ez egy tech-prev, és az is kérdés, hogy mennyire fogják szeretni, ill. használni. Én fogom, ha jól működik.


A frissítés lement gond nélkül (bár kicsit sokáig tartott), és alapvetően nem sokat változott a rendszer, amit eddig látni, az egy service pack-be is belefért volna. De nagyon korai lenne még ítélkezni, ami biztos, hogy napi munkára kockázatos használni, csak tesztgépen nyomkodd, mert vagy a munkádat, vagy a szórakozásodat teheti tönkre, és ezeknél a verzióknál még előfordulhat, hogy egy frissítés után bizonyos dolgok kikerülnek, bekerülnek, megváltoznak... szóval csak óvatosan.

2014. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!