Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Max.150ft ért akarok jó...

Max.150ft ért akarok jó laptopot! Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
laptop
2014. okt. 5. 17:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi 150000ft ért
2014. okt. 5. 17:27
 2/5 anonim válasza:
Laptopot semmi keppen se!!!:) csak h ha dolgozol rajta. Akkor.
2014. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. okt. 6. 21:10
 4/5 anonim válasza:

Szia! Acer Aspire E1-570G-t nyugodt szívvel tudom ajánlani, 130 ezer forintért vettem, és cseppet sem csalódtam benne, ebben a 130 ezer forint körüli árkategóriában egyik, ha nem a legjobb (esetleg Lenovok közt találhatsz még hasonló jót).


Az első válaszolóval részben egyetértek, ugyanolyan specifikációkkal egy asztali pc sokkal nagyobb teljesíményt tud leadni, viszont én ezzel az Acer laptopommal ugyanúgy tudok pl. Assasin's Creedezni, bár tény és való hogy nem akkora fps-sel mint egy asztalin. Alapvetően én is asztalit használok itthon, de egyetem miatt rákényszerültem a laptopra, viszont nem bántam meg ;)

2014. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Asusban gondolkozok!
2014. okt. 19. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!