Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha youtube-ra pc játék videoka...

Pc játék33 kérdése:

Ha youtube-ra pc játék videokat töltök fel akkor jogsertest kovetek el?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy ha anélkül hogy megkérdezem az adott pc játék gyártò cèget feltöltöm a gameplay videokat vagy a végigjátszásokat akkor valamilyen jogsértést követek el? És hogyha reklámokat adok hozzá hogy pénzt keressek a videokbol akkor is elkövetek valamilyen jogsértést?

2014. okt. 6. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, de szerintem ez pont a szabad felhasználás kategóriába tartozik bele.
2014. okt. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Brenya ***** válasza:

Nemrég nagy botrány volt emiatt! Le is tiltottak videókat.

Ugyanis ha megveszed a játékot az nem a te "tulajdonod" csak használhatod, de nem oszthatod meg nyilvánosan.

Akik ilyeneket készítenek avval védekeztek,hogy ez jó reklám

a játéknak!Egyszóval próbáld meg,maximum letiltják ha olyan.Sok sikert hozzá!

2014. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szoval a legrosszab az lehet ha letiltanak vagy be is perelhetnek jogtalan felhasználásért?
2014. okt. 6. 13:42
 4/5 Brenya ***** válasza:
Pereskedésről eddig nem halottam.
2014. okt. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oke köszi
2014. okt. 9. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!