Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szükséges okostelefonra...

Szükséges okostelefonra vírusirtót telepíteni?

Figyelt kérdés
Bocsi a buta kérdésért...

2014. okt. 6. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem buta kérdés, de bármiféle híresztelésekkel ellentétben, NEM szükséges okos telefonra vírusirtót telepíteni.
2014. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, elég ha tudatosan töltesz le alkalmazásokat, nem össze vissza, nem megbízható forrásból
2014. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos a Google Play is lehet vírusos, sőt! Egyre több az ilyen androidos vírus. Ha a telefonod bankkal áll kapcsolatban (pl. OTP Direkt), illetve Gmail-es postafiókot is használsz benne, egyenesen életveszélyes. Ingyenes vírusirtó pl. az Eset Mobile Security, AVG és sok más is. Ezeket sem a Google Playről kell letölteni, hanem a gyártó honlapjáról.
2014. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
2014. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2014. okt. 7. 10:51
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
2014. okt. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a híreket mindig a vírusirtó cégek kreálják, mert tudnák, hogy ha a világ nagy része tudná, hogy nem kell telefonra vírusirtó, akkor az a termékük csődbe menne.
2014. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Én már vittem okostelefont szoftvercserére, mert lefagyott, és kiderült, hogy vírusos. Nem töltöttem le semmilyen megbízhatatlan akármit, csak egy időjárás és hír Google Play alkalmazást! Ennyi is elég hozzá.
2014. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!