Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy régi asztali számitógé...

Van egy régi asztali számitógépem amivel sokáig nem törödtem és most hirtelen meg akartam csinálni ujra raktam windows 2000-re és nem kapcsol be. A bekapcsoló gombta se reagáll milehet a baj? És nem értelmetlen válastokat várok.

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Barmi lehet a baj. Ennyibol az Oregisten meg nem mondja neked.


Szedd szet, takaritsd ki, es probald ujra. Ha akkor sem megy, kb. barmi tonkremehetett, de lehet sima kontakthiba is, oxidacio az erintkezokon, akarmi.


Mondjuk egy Windows 2000-rel nem tudom mit akarsz kezdeni, annyira sincs mar hozza frissites mint az XP-hez, de ez legyen a te bajod.

2014. okt. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 szövegszerkesztéshez jó, régebbi nyomtató is nyilván felmegy rá. gondolom linux is. akár webszervernek is használhatja.
2014. okt. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
.. es hogy jon a linux a windows 2000-hez? Nem a geppel volt bajom, hanem a w2k-val.
2014. okt. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Úgy hogy ha akar, linuxot is feltehet rá.
2014. okt. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!