Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Erősíteni szeretném asztali...

Erősíteni szeretném asztali gépemet. Hazzáértő emberek, tudnátok segíteni? Nem nagyon értek az ilyesmihez, szóval csak belinkelgetem, hogy most mim van.

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 00:25
 1/3 A kérdező kommentje:
CPU: Intel (R) Pentium (R) CPU G840 @ 2.80GHz CPU speed: 2.8 GHz Vidi kártya: GeForce GT 430 RAM: 8.2 GB OS: Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit Helyem az még van 212.2G Hang kártya: NVIDIA High Definition Audio A Ilyeneket, hogy cs:go, lol jó lenne full graffon vinni, plusz ha valami csoda folytán nagyon sok időm felszabadul, lehet kicsit wowoznék(WoD).
2014. okt. 7. 00:28
 2/3 anonim ***** válasza:

Én vga t cserélnék, a komponensekből feltételezem, hogy az ár az elsődleges szempont, úgyhogy proci cserét nem javasolnék mellé. Gt730 elég nagy ugrás lenne a 430 után, de hogy tudja-e az általad említett játékokat maxra húzva futtatni, arról fogalmam sincs, felbontástól is függ, 1080p az alsó kategóriás kártyáknál csak nagyon régi játékoknál jöhet szóba(a wow biztosan nem menne normálisan, de ott főleg a proci lenne a gond, nagy tömegben esélytelen). Ez 20 körül van, ha 30 magasságában tudsz nézelődni, akkor gtx750, vagy r7 250(20 alatt pedig nem éri meg váltanod, olyan szinten elhanyagolható lenne a különbség, hogy simán pénzkidobás lenne).


Arra figyelj vásárlás előtt, hogy csak ddr5 rammak szerelt kártyát vegyél, semmiképp ne ddr3 at(hasonló áron lesz pl 2gb ddr3, és 1gb ddr5, de ez a 2gb csak parasztvakítás, ezek a kártyák távolról sem használnak ki ennyi vramot, a ddr5 pedig sokkal, sokkal gyorsabb - szóval legyen kevesebb, de gyorsabb rammal).

2014. okt. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!Rákerestem a kártyára.

[link]

Az első oldalon nézelődtem, minimális különbségek vannak. Minél drágább annál jobb alapon kell nézni?

2014. okt. 7. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!