Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet hogy hülye kérdés...

Lehet hogy hülye kérdés windows 7 ről akarok windows 8-ra frissíteni/áttérni, ám lefuttattam a frissítési segédet és ezt kaptam eredményül: a biztonságos rendszerindítás nem kompatibilis ezzel a számítógéppel. Akkor eszerint nem is telepíthetem?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 07:26
 1/6 Tengor ***** válasza:
Milyen gép pontosan?
2014. okt. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

HP DC7600 álló házas gép.

proci:intel p4 630, 3GHz, ram:2,75GB(DDR2),videókártya: Nvidia quadro fx1700 wddm v1.1(512 MB),80 GB winchester

2014. okt. 7. 09:44
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

A secure boot módra gondol, de az meg nem fontos, működik nélküle is.

A proci lehetne jobb, de amúgy működni fog vele a 8.

2014. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

6xx cedar mill magos P4, azzal menni fog a 8.1 is mint az ebből épített kétmagos pelser.

Ha 5xx lenne azaz pescot magos és ami ebből a kétmagos shmitfield, azokon már csak a 8 megy.

2014. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Ha rámhalgatsz akkor nem "ronto"el a géped mert a win8 nagyon rossz legalábis nekem nem jött be,és nagyon nehéz letörölni ha esetleg vissza akarsz váltani.

2014. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tengor ***** válasza:
#5, miért olyan nehéz megformázni a rendszer meghajtót?
2014. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!