Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elrontottam a Pin kódom. Mi a...

Elrontottam a Pin kódom. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Véletlen elrontottam a PIN kódom de tudom mi a születési dátumom. Most PUK kódot kér. De annak nincs meg a papírja. Már 4 éves telefon és kártya nem tudom hol lehet. Hogyan tudhatom meg?
2014. okt. 7. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:

'Véletlen elrontottam a PIN kódom de tudom mi a születési dátumom.'


Én tegnap ettem sült csirkét, de tudok úszni.


'Már 4 éves telefon és kártya nem tudom hol lehet.'


A kártya benne van a telefonban, az kéri a pin kódot.

2014. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen benne de az nincs mg amin volt a PUK kódom. Nincs semmilyen papírom meg a telefonról! De tudom hogy mi az ügyfélszolgálathoz a kódom! Az alapján oda adják a PUK kódot?
2014. okt. 7. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Felhívod az ügyfélszolgálatot egy másik telefonról, elmondod mi van, és megadják a PUK kódot.
2014. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tengor ***** válasza:

#3, telefonban nem fognak bemondásra megadni semmilyen kódot neked.

Kérdező, személyesen menj be az ügyfélszolgálatra és kérd ki a PUK kódot. Ha nem a tiéd a SIM, akkor vidd magaddal a tulajt is, vagy egy 2 tanus meghatalmazást. Ha ezek nincsenek, akkor esetleg kérdez-felelek jön: "milyen mobilnet csomag van a kártyán?" "mikor volt utoljára pénzzel töltve?"/"mennyi volt az utolsó számla?" stb

2014. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A nagymamám is elrontotta a pin kódját, neki is puk kódot kért. Bementünk a telefontársaság egyik ügyfélszolgálatára és ott személyit, lakcímkártyát kértek. Miután megtörtént a beazonosítás, az ügyintéző hölgy visszaállította a pin kódot.
2014. okt. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálatos a szolgáltató boltjában kiveszi a SIM kártyát, azon van egy tízjegyű szám. Ezt azonosítja a rendszerükben, majd kikódolja és meg lehet adni az új PIN kódot. Én is így jártam augusztusban, rokon gyerek nyomkodta el a mobilomat.
2014. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg lett oldva..Anyu könyvelő és jó spanja az ügyfél szolágáltató igy oda adta!
2014. okt. 8. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!