Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XBOX 360-ra 2 lemezes játék...

XBOX 360-ra 2 lemezes játék telepítése?

Figyelt kérdés

Adott egy xbox360 slim, RGH-val. A jéljáték az Aliens: Isolation.


Van egy külső hdd-m, amiről fut minden egyéb (egy lemezes játék) A belső hdd teli van live-ról vásárolt játékokkal.

Hogyan tudom felrakni kizárólag a külső hdd-re a játékot, hogy működjön? (A meg kell venni a játékot nem rgh-zni választ köszönöm nem kérem. Mindent megveszek miután kipróbálom.)



2014. okt. 8. 11:57
 1/3 anonim válasza:
Ha lemezről telepíted nyilván az első a telepítő lemez a második pedig a játék lemez.Ha a belső hdd fullos akkor muszáj lesz neki a külső hdd-re rakni a cucokat.
2014. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem lemezről másolnám, hanem gépről usb-n a külső hdd-re.


Jelenleg így néz ki az útvonal: H:\Games\Alien_Isolation\ és ezen belül van a két lemez két külön mappában. (02580022 és 00007000 mappák azt hiszem. Ha a két mappa tartalmát egy mappába rakom az úgy jó lehet?

2014. okt. 12. 07:51
 3/3 anonim válasza:
nem,mert hibához vezethet,lefagy a játék mielőtt elindulna,vagy el sem indul.USB-n keresztül én még nem csináltam,de gondolom először megkeresed a telepítő mappát,feltelepíted majd valahogy ráhúzod a játék mappáját(2. lemezt) az XBOX-ra és szerintem így mennie kel.HA így nem megy muszály lesz valahogy megoldanod dvd-vel.
2014. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!