Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Firefoxban ha pdf-et próbálok...

Firefoxban ha pdf-et próbálok menteni, a fájl típusa mező üres, és nem lehet beírni, kiválasztani semmit. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Nem tudom, van-e köze ehhez, de nemrég újratelepítettem a Windowst, és a rendszer a pdf-hez a böngészőt rendelte hozzá alapértelmezett programként, nekem kellett átállítanom, hogy az Adobe Readerrel nyissa meg a fájlokat.


Nemrég újratelepítettem az Adobe Readert is, de nem segített.



2014. okt. 9. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

-nem lehet érteni,

-te nem tudsz az internetről egy pdf-et lehúzni a gépedre ?

-vagy ha letudod húzni,akkor nem tudod megnyitni ?

2014. okt. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 csacsi2 ***** válasza:

Sajnos mostanában folyamatosan a firefoxhoz rendeli a pdf-et. elég egy nagytakarítás a gépen. Adobe Acrobat-ot telepítsd.

Nézd meg hogy ott van-e a bővítmények között!

[link]

[link]

[link]

Nem oldja meg a problémát, töröld a követketőket a firefox profilkönyvtárból majd állítsd be újra a fájltársításokat:

mimeTypes.rdf és pluginreg.dat fájlokat


windowsban a fájltársításoknál is ellenőrizd:

futtatásba : control folders -> fájltársítások.

[link]

Nem tudom miért de ha rendszerkarbantartót futtatok akkor újra be kell állítani. Ez a Firefox "nyavajája".

2014. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb a Foxit Reader, nekem minden böngészőben (Firefoxban is) benne van a beépülője (plugin). Minden gond nélkül települt. Az Adobe progikat a legjobb lenne már végleg elfelejteni (különösen az Adobe Flash Playert).

[link]

2014. okt. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 csacsi2 ***** válasza:

Tényleg jó a foxit, viszont ez nem az olvasó hanem a firefox hibája. Eleve a Windows-ban módosítja a kiterjesztést Firefox Html document -ra!

[link]

Nekem semmi bajom az Adobe-val...

2014. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mozilla Firefox-ban ez a Foxit beépülője. És nem kellett rendszertisztítás után újra beállítani.

Futtass le online scannert.

Foxit Reader Plugin for Mozilla 2.2.3.402

Foxit Reader Plug-In for Firefox and Netscape

2014. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 csacsi2 ***** válasza:

mélytisztítás után igen. Akkor is ha nincs fent semmilyen beépülő (ez a képből is kiderül), akkor is a firefoxhoz társítja csak nem programot rendel hozzá hanem letölti.

Mondjuk nem értem miért írja át a FF, mert a PDF a Adobe Systems által kifejlesztett dokumentuma. klicsit önkényes, hogy odaírja "Firefox Html document"...

[link]

2014. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tehát akkor még egyszer a probléma:


Megpróbálok elmenteni egy pdf-et akár egy honlapról, akár Gmailből. Rákattintok a fájlra, megkérdezi, hogy megnyitom vagy elmentem. Kiválasztom az utóbbit, és beadja az újabb ablakot, ahol a fájl nevét tudom megadni. Itt az alsó, fájl típusa mező üres, és nem lehet változtatni rajta.

2014. okt. 11. 21:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy maga a böngésződ hibás, vagy a gépedre bejutott valami kóbor vírus.
2014. okt. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 csacsi2 ***** válasza:
vírus, vagy nézz körül a kiegészítők között, esetleg hozz létre új profilt vagy a címsorba írd about:support és állítsd vissza a beállításokat. Malwarebytest futtasd le!
2014. okt. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindent végigpróbáltam.


Azóta új gépem lett, arra már Win 7-et tettem fel, és ugyanúgy jelentkezik a hiba. Úgy tűnik, ha az ember előbb telepíti a Firefoxot, és csak utána az Adobe Readert, akkor jelentkezik ez a probléma, miután a Firefoxban megadja a pdf fájl alapértelmezett programját.

2014. dec. 13. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!